Szwajcaria – Cudna – jak krowa Milka – prostytutka Europy

Posted in ■ różne by Maciejewski Kazimierz on 3 listopada 2009

W trakcie II Wojny Światowej neutralna. Jakby jej w gigantycznym, fundamentalnym konflikcie nie było.

Zgodnie z zasadą „wsi spokojna, wsi wesoła, a nasza chata skraja”. Zero zaangażowania. I Stalin i Hitler dobry. Byleby „nasza wieś spokojna”.

Po wojnie fajnie. Banki otwarte i ścisle tajne dla faszystów, komunistów, bandytów, zbrodniarzy i wszelkich szubrawców, którym Szwajcaria gwarantuje pewność interesów. Bo to masz pewne, jak w szwajcarskim banku.

Neutralność wobec NATO. Neutralność wobec Unii Europejskiej. Cudny raj podatkowy. Ale nie tylko. Cudny raj dla politycznej i bandyckiej hochsztaplerki. Kraj cudu gospodarczego. Dla każdego kto chce tam mieszkać, być. Oczywiście, jeśli ma kasę. Każdy – zwykły bandzior, mafijny bonzo, potrzebujący schronienia faszystowski i komunistyczny zbrodniarz, wyrafinowany złodziej, prymitywny oszust. Bo Szwajcaria da mu schronienie.

Fajny kraj. Da d … każdemu kto tylko ma kasę. Byle ja miał.

Ostatnio my w Polsce mamy powód przygladać sie tej prostytutce Europy.

Sprawa Romana Polańskiego. Najpierw Go hołubili i traktowali, jak swego, a ostatnio Go zakapowali – jak szmalcownicy – do wymiaru sprawiedliwości w USA. Ciekawe, że nie mieli odwagi kapować hitlerowskich i komunistycznych zbrodniarzy, którzy w tym raju podatkowym, robili i robią swoje gigantyczne interesy.

Obecnie trwa sprawa tzw. Petera Vogla. Zbrodniarza i kapusia PRL-owskiej i nie tylko Bezpieki. Nie przeszkadzała Szwajcarom wątpliwa (mówiąc niezmiernie delikatnie) przeszłość kryminalisy, bandyty i SB-eckiego kapusia. Dali mu zawodowy wjazd do elity bankowej super-Szwajcarii. Jak widać w tym kraju każdy bandyta, oszust, łobuz, morderca – w przeszłości także zbrodniarze hitlerowcy i komunistyczni – mają prawo do swobodnej działalności i bezkarności. Bo Szwajcaria nikogo nie wyda i tzw. wrażliwych informacji nie udostępni. Do dzisiaj. Ba. Mało tego.

Ten kraj chroniący bandziorów, bydlaków wszelkiej maści chlubi się tym swoim „osiągnięciem demokratycznym”.

Sądze, że jest już czas, by tej szwajcarskiej „superdemokracji” powiedzieć „DOŚĆ”.

Dość ochronki dla bandytów i robienia bandyckich interesów kiedy to jest korzystne dla „neutralnej” Szwajcarii. Dość pobłażania dla tej polityczno-bankowej prostytutki Europy, która d …y da każdemu kto przyniesie kasę.

.

Pulitzer • salon24

* * *

Jako więzień (internowany) Zakładu Karnego w Iławie, zwróciłem się w czerwcu 1982 roku do ambadadora Szwajcarii z prośbą – o udzielenie mnie, żonie i naszym dzieciom w wieku 8 i 5 lat, azylu politycznego.

Na mój wniosek, złożony osobiście przez moją żonę w Ambasadzie Szwajcarii w Warszawie,
nie otrzymałem żadnej odpowiedzi.

Dzisiaj wiem dlaczego.

Kazimierz Maciejewski
-administrator strony-

Reklama

Możliwość komentowania Szwajcaria – Cudna – jak krowa Milka – prostytutka Europy została wyłączona

%d blogerów lubi to: