Straszny dziadziunio, fachura od bydła na Prezydenta !

Posted in ■ aktualności by Maciejewski Kazimierz on 25 listopada 2009

Kabaret polityczny trwa i ma się całkiem nieżle, a to za sprawą mediów i ich cyngli, którym sen z powiek spędzają przyszłoroczne wybory prezydenckie. A właściwie wynik tych wyborów jest dla nich sprawą pierwszorzędną.

Wynik oczywiście musi być jedynie słuszny, nie taki jak cztery lata temu.

Co to, to nie!
To się już nigdy nie powtórzy aby na tronie w Pałacu Prezydenckim siadła nie ta osoba, co trzeba.
To musi być koniecznie posłuszny salonowi i postkomunie parobek i co najważniejsze wasal Merkelowej i Francji oraz ten, który Ameryce pokaże gdzie raki zimują a Putinowi będzie bratem a nawet siostrą.

I dlatego salon czyni te wygibasy, podsuwa Polakom co rusz to jakichś wyciągniętych z kapelusza kandydatów, po prostu salon manipuluje i sonduje jednocześnie aby w odpowiednim momencie znowu zakrzyknąć komu zabrać dowód i na kogo postawić.

I ten pupil salonu będzie ogłaszany we wszystkich okienkach telewizorni jako ten jedynie słuszny i niemalże zbawca narodu polskiego, który będzie znowu zmieniał Polskę, tak jak zmieniać ją miał Donald.

A, że z tych zmian wyjdzie takie samo WIELKIE GÓWNO jakie wyszło Donkowi, to inna sprawa.

Bo nie o zmiany chodzi.
Salon walczy o rząd i Prezydenta, który zagwarantuje mu i zabezpieczy pozycję właścicieli Polski, jaką uzyskali dzięki transformacji pod patronatem Mazowieckiego z grubą kreską i z namaszczeniem wielkiego elektryka Lecha, obecnie wielkiego mędrca Europy.

Ostatnio ciekawą propozycję rzucił Sławek, znawca tchnięć geniuszem boskim.

– „Nowak był też pytany o to, kogo zaproponowałby Zgromadzeniu Narodowemu jako kandydata na prezydenta. Nie chciał odpowiedzieć argumentując, że nie chce „rozpoczynać loterii”, ale dociskany przyznał, że powinien to być autorytet.
– Pierwsza myśl to Władysław Bartoszewski. To powinna być taka postać, co do której nikt nie ma wątpliwości. A to człowiek pełen cnót i każdy obywatel bez problemu przed nim schyli czoła” – uważa polityk.

http://www.tvn24.pl/0,1630346,0,1,nowak-bartoszewski-na-prezydenta,…

– „A to człowiek pełen cnót i każdy obywatel bez problemu przed nim schyli czoła” –

 

Brrrr… koszmar….a o jakie cnoty idzie?

.

Ku przypomnieniu – oto cnoty strasznego dziadziunia.

 

.

kryska • blogpress.pl

Możliwość komentowania Straszny dziadziunio, fachura od bydła na Prezydenta ! została wyłączona

%d blogerów lubi to: