HUCPA czyli pokłony „grubej kresce”

Posted in ■ aktualności by Maciejewski Kazimierz on 26 stycznia 2010

Właściciele III RP o swoim dobroczyńcy nie zapominają i nie zapomną do grobowej deski a może i dzień dłużej.

Grupa PTWP wraz z redakcją Miesięcznika Gospodarczego Nowy Przemysł i portalu gospodarczego WNP.pl już po raz dziesiąty przyznała tytuły „Tego, który zmienia polski przemysł”. W uroczystej wieczornej gali uczestniczyli politycy, menedżerowie największych firm przemysłowych w kraju, a także przedstawiciele światowych koncernów inwestujących w Polsce.
– Jubileuszowy rok okazał się dla całej polskiej gospodarki rokiem próby – czasem podejmowania trudnych decyzji w atmosferze obaw i niepewności. Dziś jednak możemy już śmiało powiedzieć, że działający w Polsce menedżerowie i firmy w zdecydowanej większości zdali surowy egzamin. Nasi Laureaci dobitnie to potwierdzają – powiedział podczas Gali wręczania tytułów Wojciech Kuśpik, prezes zarządu Grupy PTWP SA, wydawca Nowego Przemysłu i portalu wnp.pl

Jak powiedział Wojciech Kuśpik, tytuł „Tego, który zmienia polski przemysł” nie jest wyróżnieniem za całokształt działalności, lecz za konkretne działania, dzięki którym w polskim życiu gospodarczym dokonała się znacząca zmiana na lepsze. – O nominacji decyduje śmiały, konsekwentnie realizowany projekt biznesowy, ekspansja na rynku czy też przełomowe wydarzenie. Z uwagą obserwujemy pracę administracji publicznej i polityków, oceniając ich działania na rzecz rozwoju gospodarki i rynku – powiedział prezes Kuśpik.

Tytuł specjalny „Tego, który zmienia polski przemysł” za rok 2009 przyznano Tadeuszowi Mazowieckiemu, byłemu Premierowi Rzeczypospolitej Polskiej. Według redakcji „Nowego Przemysłu” Tadeusz Mazowiecki jest symbolem politycznego przełomu, który zapoczątkował sekwencję przeobrażeń społeczno-gospodarczych, nie mających precedensu w całych dziejach Polski. Stając na czele historycznego rządu, dał przykład odwagi i wielkiej odpowiedzialności. Wierność zasadom, odwagę i zdecydowanie Premier Mazowiecki pogodził ze sztuką kompromisu, pragmatyzmem i pracowitością, zdolnością przewidywania.

http://finanse.wnp.pl/po-raz-dziesiaty-przyznano-tytuly…

.

Mazowiecki – nieudolny premier, pozwalający na palenie SBckich akt
wstrzymał lustrację i dekomunizację w Polsce.
Pod jego kuratelą dokonywano parcelacji Rzeczpospolitej między ich właścicielami.
Wreszczie, to oszust, który posługiwał się tytułem prawnika,
wpisywał takie dane w soich dokumentach,
a który faktycznie ma tylko średnie wykształcenie.
Dla salonowszczyzny to SWOJAK, dupochron, zagwarantował im prawo do IIIRP .

Klakiernia nagradza swego patrona.

.

kryska • blogpress.com

Reklama

Możliwość komentowania HUCPA czyli pokłony „grubej kresce” została wyłączona

%d blogerów lubi to: