Kompletne zezwierzęcenie dzisiejszego świata

Posted in ■ aktualności by Maciejewski Kazimierz on 11 stycznia 2011

Obserwując wydarzenia , które dzieją się tuż obok mnie popadam w coraz większe prezrażenie i troskę o ten naród. Nasi rządzacy na czele z Jego Wysokością Donaldem i Jego Wysokością Bronisławem w swych dążeniach do Europy tak się zagalopowali, że zapominają o podstawowych wartościach.

Chciałoby się rzec:
„Ale nie depczcie przeszłości ołtarzy, choć macie sami doskonalsze wznieść. Na nich się jeszcze święty ogień żarzy, I miłość ludzka stoi tam na straży I Wy winniście im cześć”

Ale mało tego że nie doczekują się wartości to jeszcze są wyśmiewane, profanowane i niszczone. Ludzie stający na straży tych wartości nazywani są przez Salon „oszołomami”, „ciemnotą” i „faszystami”. No bo gdzie tu w „europie” miejsce na wartości i tradycje. Stare muszą odejść i być zastąpione nowymi. My jako ludzie „światli”, „postępowi”, „yntelygentny” powinniśmy przyswajać tradycje „WIELKIEGO ŚWIATA”. Po co czcić zmarłych 1i 2 listopada ? Przecież lepiej 31 października latać jak bydło po domach w kretyńskich maskach i strojach z wydrążonymi dyniami. O… o… zdaje się że słyszę Kochanowskiego:

„O nierządne królestwo i zginienie bliskie gdzie ani prawa ważą ani sprawiedliwość ma miejsce
ale wszystko złotem kupić trzeba”

Tak tak to są teraz wartości w cenie. Dla „europejczyka” a nie ciemniaka: kasa, kasa, kasa, seks, narkotyki, „torerancyja” dla pedalstwa i innego zboczenia… Ale przecież PiSowski czy radiomaryjny „debil” tego nie zrozumie nie ? To pokolenie musi wymrzeć a wtedy to już bez żadnych hamulców będzie można w myśl popularnej maksymy „Róbta co chceta” zaprowadzić „NOWY PORZĄDEK”. Rozprawić się z zabobonem, ciemnotą i zacofaniem. Pogrzebać to za co walczyli i ginęli nasi przodkowie. Już teraz widząc jak ich wysiłek jest trwoniony „przewracają się w grobach” a co będzie za 10, 20 lat. Narody są pozbawiane suwerenności i wcielane do „EUROKOŁCHOZU”. Prawa unijne stoją ponad konstytucjami poszczególnych państw. Ale kiedy powiesz to „postępowemu europejczykowi” to wyśmieje Cię albo zbluzga. Ale do czego to pokolenie ma dążyć ? Do jakiej wolności ? Przecież oni są „WOLNI”.
Mają IPody, laptopy, „tablety”, internet, papierosy, wódkę, woodstok… Mogą robić wszystko.
Urodzili się w „luksusie” i to dla nich jest wolność.

„Kto nie zaznał wolności nie odczuwa jej braku, kto był wolny nie pogodzi się z niewolą”.

Europejczyki są honorowane za swą uległość i działalność na rzecz „NOWEGO PORZĄDKU”. Gale, biesiady, bankiety, odznaczenia … Ale to wszystko przeminie. „Wszystkie ich pompy wszystkie ich splendece pogasną jak w wodzie utopione świece”– zdaje się mówić zza grobu Potocki

Patrioci są zapominani.

Teraz stawia się pomniki żydom, gejom, Ubekom, agentom a o tych którzy przez tych zbrodniarzy byli katowani za walkę o Polskę są dla wielu anonimowi.

„Zwyciężonemu za pomnik grobowy zostaną suche drewna szubienicy za całą sławę krótki płacz kobiecy i długie nocne rodaków rozmowy”

Ale tu pojawia się światełko nadziei. A szczególnie po przeczytaniu:

„Lecz zaklinam – niech żywi nie tracą nadziei i przed narodem niosą oświaty kaganiec a kiedy trzeba na śmierć idą po kolei jak kamienie przez Boga rzucane na szaniec”

Ci którzy żyją muszą cały czas walczyć o prawdę, tradycje, wartości. Dopóki ostatni Polak nie skapituluje dopóty żyć będzie nadzieja na lepsze jutro. I niech nie przerazi to że wszystkie stare zbrodnie świata teraz ubrane są w nowe szaty. A my przymilamy się Europie, wszystkim dookoła jak te kundle podwórkowe w nadziei że nas traktować będą tak samo. A tu niespodzianka bo „Świat” czy „europa” mają nas w nosie. I grają nami jak chcą. Jesteśmy obiektem targów co wynika min z dokumentów Wikileaks. Ostatnio UE dla oszczędności obcięła Polsce prawie wszystkie dotacje. Rzeczywiście szlechetne. A czemu nie Niemcom, Francji … No bo układ sam sobie nie obetnie. I tylko ta biedna, „gwałcona” przez rządzących POlska cicho jęczy z bólu.

Miał rację Lechoń: „Kaleka jak beznodzy żolnierze szpitalni co będą ze łzą wieczną chodzili po świecie taka wyszła nam Polska z urzędu w powiecie i taka się powlokła do robót w kopalni”

A Leśmian zdaje się pytać :

„Nic tylko płacz i żal i mrok i niewiadomość i zatrata. Takiż to świat ! Niedobry świat !
Czemuż innego nie ma świata?”

Swiat pełen łez i bólu biedaków i luksusów „układu”. Nie ma szans ten kto nie wtopi się, nie wklei w tych „najwyższych”. Jeżeli będzie płynął pod prąd to niestety zostanie porwany. Mało kto ma na tyle sił aby się w tym nurcie utrzymać. Kto mówi o wartościach, ludzkim sumieniu jest jak już pisałem odpowiednio tytuowany i piętnowany.

„A chociaż nowoczesne państwo na służbę grzmi samarytańską zbyt wieleśmy widzieli zbrodni byśmy się dobra wyrzec mogli”

Na razie jeszcze opór jest słaby, brak siły i mocy. Brak siły przebicia. Nikt spoza bandy nie przebije się do góry.

„By zdobyć władzę i fortunę nie trzeba mieć silnej woli – trzeba nie mieć skrupułów.”

Dziś w dobie PR nie liczą się fakty, nie liczy się stan faktyczny. Ten kto ma lepszego spin doktora, lepszą aparycję, ten któremu łatwo przychodzi kłamstwo robi karierę. Osoba bez charyzmy, z wadą wymowy, kulawa, w okularach nawet jeśli ma coś do powiedzenia zostanie zaszczuta. Wystarczy zohydzić, wyśmiać taką osobę w podległych mediach a nikt nie będzie pamiętał że dobrze mówi czy chce dobrze dla Polski. Wyprane społeczeństwo zapamięta same kalumnie i oszczerstwa.

„Gdy ktoś nie umie się wyrażać lekko, oryginalnie i dowcipnie jest zgubiony a wkrótce też wzgardzony”

I na koniec moje motto i apel do Was:

„Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach wśród owróconych plecami i obalonych w proch bądź odważny gdy rozum zawodzi bądź odważny w ostatecznym rachunku jedynie to się liczy 
a Gniew Twój bezsilny niech będzie jak morze ilekroć usłyszysz głos poniżonych i bitych niech nie opuszcza Cię twoja siostra pogarda dla szpiclów katów tchórzy oni wygrają pójdą na twój pogrzeb
i z ulgą rzucą grudę a kornik napisze twój uładzony życiorys”

cdn

felietooon17.bloog.pl

Reklama

Możliwość komentowania Kompletne zezwierzęcenie dzisiejszego świata została wyłączona

%d blogerów lubi to: