Wolność słowa jest – a jakże!!

Posted in ■ aktualności by Maciejewski Kazimierz on 3 marca 2011

, …tylko mówić nie ma gdzie…

Jakieś dwa miesiące temu, przewidywałem, że nasz ukochany wódz i ojciec narodu wymaluje nam jeszcze jakąś nie lada niespodziankę.

Dziś, cały naród zastygnięty jest w oczekiwaniu na kolejne, tym razem rzeczywiste cuda – bo, że nastąpią każdy fan Donalda wie. Pytanie tylko – kiedy?

Ja np. żyję wiernie w przekonaniu, że Donaldowe obietnice z 2007 roku, były tylko tak dla jaj. Nie na poważnie.
Wszak żaden profesjonalista, a już z pewnością nie Premier – od którego władania krajem uczą się inni przywódcy – nie wygadałby się ze swoich planów narodowi, szczególnie wtedy, kiedy jest on przesiąknięty IVRP. To byłby strzał w kolano realizacji wielkich pomysłów.

Tak więc uspokajam, ale i przestrzegam! Żadnej niespodzianki Premier narodowi wiarygodnie nie sprzeda, jeśli zagrożone będą nasze obiektywne media! A zagrożone są, czego dowodem jest zupełnie nieracjonalna decyzja o przywróceniu do władz TVP Kaczorowych marionetek.

Nie można dopuścić, do tego, aby zawładnięci nienawiścią do Polski, opętani spiskowymi teoriami ludzie, zaczęli straszyć Polaków zbliżającą się klęską gospodarczą kraju, zamachem smolenskim, czy nieudolnością rządu!

Musimy wiedzieć, że…
Prawdziwe cuda zaczną się materializować dopiero po kolejnych, wygranych przez Tuskową Ferajnę wyborach.
Do tego czasu i w imię tych cudów, należy naj sam wpierw pożegnać i tak znienawidzoną już przez więĸszość Polaków opozycję! Wszak nowy model demokracji nie wymaga opozycji w takiej jak PiS formie. Tu najlepszym weryfikatorem rządzących okaże się wyłącznie opozycja w postaci PJN, czy Palikota.

Wyjaśniam teraz, dlaczego opozycja Kaczyńskiego jest tak znienawidzona przez wszechświat z epicentrum tej nienawiści w Polsce umiejscowionym. Otóż, wszyscy obywatele nowoczesnej Europy, z Polakami na czele, dość już mają ciągłego knowania i spiskowania oszołomów Kaczyńskiego. Ileż dobrego mogłoby się dziać od dawna, gdyby nie nieustanne szukanie dziury w całym?!

O ile dalej mogłaby być Polska w międzypanstwowych przyjaznych relacjach, gdyby nie ciągłe jątrzenie PiSu?! O ile większą potęgą gospodarczą, niż obecnie bylibyśmy, gdyby nie patyk wkładany w szprychy gospodarczej, rozpędzonej machiny jaką jest Polska, a wtykany przez Kaczyńskiego?! Jak dawno zakończyłoby się wytrwałe i mordercze (ups, przepraszam – nie pomyślałem…) dążenie naszego rządu do prawdy o przyczynach katastrofy, gdyby nie oszołomy z PiS, panoszące się na blogach i w PiSowej prasie?!

Wszystkim – o to przecież walczy nasz bohaterski Premier – żyłoby się lepiej, gdyby media były obiektywne i mogły wyrażać swoją opinię o stanie państwa w sposób wolny od nacisków ze strony opozycji!!

Nie jest przecież tajemnicą – naród mądry jest, oczy ma i widzi – że na najbardziej obiektywnych dziennikarzy w Polsce wywierana jest dziś presja w postaci bojkotowania przez PiS ich ciężkiej, mozolnej pracy. Co gorsze, naród, obywatele, manipulowani przez Kaczą propagandę wszechobecną w mediach, nie mogą z właściwym namaszzeniem doświadczyć cudu wzrostu potęgi naszej ojczyzny w każdym z obszarów!

Polacy, obudźcie się!

Nie pozwalajmy, aby kwiat Polskiej polityki – Tomasz Arabski, Leszek Miller, Stefan Niesiołowski czy Henryk Stokłosa miast zajmować się budowaniem Polski silnej, z którą liczą się mocarstwa, zajmowali się obroną wolności słowa w Polsce!! Ile jeszcze będzie mógł znieść Stefan N, jaką ofiarę ponieść, aby wytłuamczyć społeczeństwu rzecz oczywistą – nie ma cenzury w Polsce, a jej resztki odejdą w niepamięć wraz z zagrażającym demokracji PiSem.

Polska jest krajem będącej wzorem dla innych demokracji. Jest Państwem, w którym każdy bez wyjątku może się wypowiedzieć na każdy drażliwy temat, a kto ma co do tego jakiekolwiek wątpliwości, niech idzie się leczyć!

W Polsce jest wolność słowa! …we wszystkich bez wyjątku mediach, wolno mówić dobrze o PO.
W Polsce jest wolność słowa! …nikt nie zabrania nikomu mówić źle… o PiS.

Harpoon • niepoprawni.pl

Możliwość komentowania Wolność słowa jest – a jakże!! została wyłączona

%d blogerów lubi to: