Życzę Wam Wielkiej Polski – Ona zaczyna się w Was

Posted in ■ aktualności by Maciejewski Kazimierz on 24 kwietnia 2011

Szanowni Państwo – Drodzy Patrioci,

Przed nami święta, wyjątkowy czas wyjątkowe przypominający wydarzenia; Mękę i Śmierć, Śmierć i Cud Zmartwychwstania Pana naszego Jezusa Chrystusa. Ileż razy w naszej historii te święta i te wydarzenia symbolizowały położenie naszej Ojczyzny i napawały nadzieją na Jej zmartwychwstanie.

Ile razy Polacy szukali w tej Bożej Historii uzasadnienia własnych cierpień i własnej śmierci, głęboko wierząc w to, że jakkolwiek byłoby okrutnym to co ich i Ojczyznę spotyka, to przecież w odwiecznych Zamysłach Stwórcy ma sens.

Męka i Śmierć, Śmierć i Zmartwychwstanie, Zmartwychwstanie i Życie.

Cóż za tajemnica i cóż za rewolucyjna przemiana, jaka bezwzględność i zdecydowanie faktów
– jaki niepojęty Boży Plan.

Bardzo bym chciał, abyście potrafili dzisiaj jeszcze raz z nadziei tej skorzystać i jeszcze raz z tego Świętego Krzyża zaczerpnąć sił; dla siebie i dla Ojczyzny, dla przemiany i życia. Modlić się jednak nam trzeba o siłę szczególną,
siłę żywą, która nie pozwoli nam bezczynnie się przyglądać jak Ojczyzna ginie, kontentując się jedynie świadomością Jej zagłady; siłę która nie zakończy naszych o Nią trosk na wysłuchaniu kolejnych tyrad piewców beznadziei; siły, która uczyni z nas Patriotów czynu a nie bezwolną gawiedź słuchaczy i gawędziarzy.

Módlmy się zatem o taką siłę w nas, która Ojczyznę podźwignie, która pozwoli rozpoznać prawdziwe zamiary tych, którzy od lat ją niszczą, zmieniając jedynie szyldy i hasła.

Módlmy się o dar rozpoznawania i właściwych wyborów, o mężów godnych Polski.

Boże Nieskończony i do końca Wierny, Boże Odważny i nie cofający się, Boże nasz; wskrześ w sercach Polaków ducha naszych Przodków, ducha Wielkiego Narodu, który jedynie w służbie Twojej widział swą Potęgę i o inne rzeczy specjalnie nie dbał, i uległ, i znów na kolanach – ale Ten sam i na wieki Twój;

Boże pozwól zmartwychwstać Polsce i króluj nam !!!

wroclawskikomitet.pl

Reklama

Możliwość komentowania Życzę Wam Wielkiej Polski – Ona zaczyna się w Was została wyłączona

%d blogerów lubi to: