Narodzie, ocknij się póki jeszcze czas …

Posted in ■ aktualności by Maciejewski Kazimierz on 10 czerwca 2011

Na naszych oczach, bez żadnego protestu, odbywa się proces miażdżenia kręgosłupa Polski, która powstała dzięki przyjęciu chrztu i wierze katolickiej. Ten katolicki kręgosłup pozwolił przebudzić się Polsce w 1980 roku, po słowach Jana Pawła II: „Niech zstąpi Duch Twój i odnowi oblicze ziemi. Tej ziemi.”

Nie wystarczy, że co drugi dzień – pożal się Boże – dyplomata Sikorski opluwa Kaczyńskiego a v-ce marszałek Najjaśniejszej Rzeczypospolitej Niesiołowski bez żadnych ogródek mówi, że celem rządzącej partii jest permanentna wojna z opozycją. Mówiąc o przejściu politycznej kurtyzany do PO, Niesiołowski mówi: – Przed wyborami to dobry ruch. W wojnie z PiS (Joanna Kluzik-Rostkowska) może nam pomóc. Nie możemy dopuścić do recydywy PiS-u.

Tu, w niby-demokratycznej a zatem pluralistycznej III RP trwa zatem jawne dożynanie jedynej opozycji, jaką jest PIS, gdyż wszystkie inne partie albo są przez PO zawłaszczane, albo niczym już się nie różnią od PO. Bo te partie też w swoich programach mają dożynanie PIS-u, w celu utrwalenia zdobyczy liberalnego socjalizmu. Ta ideologiczna jedność – na wzór Frontu Jedności Narodu – widoczna była przy czwartkowym głosowaniu w Sejmie, gdzie Polska Zjednoczona Platforma Obywatelska wraz z sojuszniczymi stronnictwami, przegłosowała prawo homoseksualistów do opieki nad dziećmi. Prawo to zaraz podpisze „niezależny” od PO i jego sojuszniczych stronnictw Bronisław Komorowski, co nie przeszkodzi mu publicznie ucałować w pierścień Papieża, gdy nadarzy się taka okazja.

Na naszych oczach, bez żadnego protestu, odbywa się proces miażdżenia kręgosłupa Polski, która powstała dzięki przyjęciu chrztu i wierze katolickiej. Ten katolicki kręgosłup pozwolił przebudzić się Polsce w 1980 roku, po słowach Jana Pawła II: „Niech zstąpi Duch Twój i odnowi oblicze ziemi. Tej ziemi.”

W miażdżeniu kręgosłupa Polski i Polaków największy udział miał gen. Jaruzelski, ale tylko pozornie. Jaruzelski znalazł bowiem bardziej wyrafinowanego następcę : wroga Polaków i polskości. To Tusk otwarcie kiedyś przyznał, że „polskość to nienormalność” , ale dopiero dzisiaj – jako premier III RP – otrzymał wszystkie narzędzia do wyplenienia z nas polskości.

Perspektywa wychowywania człowieka nowego typu, to nie tylko zamysł komunistów, którym udało się wyprodukować dość liczne zastępy homosovieticusów. Dzięki Tuskowi i jego partyjnym funkcjonariuszom, oraz zblatowanym stronnictwom sojuszniczym – w Polsce, obok innych „postępowych krajów UE” już wkrótce powstaną zastępy homopederastów, gdyż zjadą się tu pederaści z innych krajów Unii w poszukiwaniu dzieci do wychowania.

Tusk, niczym czarnoksiężnik – nie tylko pozostawi nam olbrzymi dług, coraz wyższe podatki i rozszerzającą się nędzę – zamiast obiecanego cudu gospodarczego. On zostawi nam Sodomę i Gomorę mimo tego, że przed samymi wyborami wziął ślub kościelny – nabierając na swoją „wiarę” także sporą część katolików. Więc przypomnę wam, że szatan też kusił Chrystusa swoimi cudami, proponując Mu w końcu, by się rzucił w przepaść. W tym samym kierunku podążamy za Tuskiem, który jak szatan pojawił się na drodze Polski w jej najnowszej historii. On się pojawił w czasie, gdy nauczał Jan Paweł II, a więc – albo powrócimy do słów polskiego Papieża Jana Pawła II – albo rzucimy się w przepaść.

Jako dzieci Boga mamy wybór. Nawet i ten, że się od Boga odwrócimy. Bo to taki jest dziś wybór. Wybór między robactwem, które codziennie słowami kanalii drąży mózgi wielu – a jasnością prawdy.

Zanim podejmiemy wybór, przeczytajmy wersy Juliusza Słowackiego:

Pośród niesnasków Pan Bóg uderza W ogromny dzwon,
Dla Słowiańskiego oto Papieża Otwarty tron.
Ten przed mieczami tak nie uciecze Jako ten Włoch,
On śmiało, jak Bóg, pójdzie na miecze, Świat mu — to proch!
Wszelką z ran świata wyrzuci zgniłość, Robactwo, gad,
Zdrowie przyniesie, rozpali miłość I zbawi świat;
Wnętrza kościołów on powymiata, Oczyści sień,
Boga pokaże w twórczości świata, Jasno jak dzień.

Kapitan Nemo • niepoprawni.pl

Reklama

Możliwość komentowania Narodzie, ocknij się póki jeszcze czas … została wyłączona

%d blogerów lubi to: