Smoleńsk 2010

Posted in ■ aktualności, ■ historia by Maciejewski Kazimierz on 10 czerwca 2011

Smoleńsk to temat rzeka. Ostatnio jednak w mediach panuje zmowa milczenia na ten temat. Ja postanowiłem,
że przez jakiś czas skupię się jedynie na rozważaniach Smoleńskiej Drogi Krzyżowej. Jednak za sprawą pewnego internauty zmieniłem zdanie i zdecydowałem się na ten wpis już dziś.

Szanowni Państwo czy nie macie podobnie jak ja wrażenia, że od początku „śledztwo” było mistyfikacją i zwykłą kpiną ? Przecież parę minut po tragedii media rosyjskie, władze Rosji oraz Polski „wiedziały” co się stało. No to jak wszyscy byli pewni to „po kiego grzyba” śledztwo zaczynano ? No wiadomo, głownie żeby udowodnic, że coś robią. Tak naprawdę przez rok lansowano wersję „poprawną” a więc o tym, że katastrofa to w całości wina pilotów no i prezydenta Kaczyńśkiego. Potwierdzac to miały „przecieki” a to, że generał Błasik był pijany, a to znów że piloci chieli udowodnic, że są „debeściakami”, a to, że próbowali lądowac cztery razy.

Wszystko okazywało się kłamstwem ale media nie kwapiły się by to prostowac. Wersję oficjalną zwieńczono „raportem końcowym”. Jego głównym założeniem było to aby jak najbardziej upokorzyc Polskę. I udało się.
A nasi „wodzowie” ? Stali i patrzyli jak pluja nam w twarz. Osobiście nawet bym się tym raportem nie podtarł. Właściwie to raport był powtórzeniem tego, co mówiono kilka godzin po katastrofie. Żadnych nowości. Czyli całe śledztwo w zasadzie „o dupę potłuc”. To polskie też. Jesteśmy marionetkami. Nie mamykluczowych dowodów. Wrak zniszczony, pocięty, zgniły. Zeznania świadków sfałszowane. Zapisy czarnych skrzynek sfałszowane i zniszczone.

Są świadkowie, którzy mówią że podczas otwierania rejestratorów taśmy całkiem „przypadkowo” wypadły
na podłogę. Kilka fragmentów nigdy już nie zostanie odczytanych. Sekcji zwłok ofiar brak, badań brak, identyfikacji brak. Badań nie zrobiono nawet w Polsce. Czemu ? „Bo rosyjskie prawo zabrania otwierania trumien”
jak mówił m.in Tomasz Arabski.

Czy my jesteśmy już prowincją Rosji ? Nie mamy własnego prawa ?
A jakim prawem na stanowisku wciąż pozostaje Ewa K. która okłamała CAŁY NARÓD mówiąc, że sekcje zwłok PRZEPROWADZONO i to z udziałem polskich lekarzy i ekspertów. Wiele rodzin przypuszcza, że w trumnach znajdują się szczątki NIE ICH BLISKICH. Ekshumacja ? Oj to nie takie proste. Wiele rodzin juz złozyło wnioski.
Ale procedury… Znów naciski Rosjan ? Bardzo możliwe. Oficjalnie prokuratura twierdzi, że można dokonac ekshumacji po zakończeniu polskiego śledztwa. Ale nie zkończy się ono bez dowodów z Rosji. A dowody z Rosji nie trafią do Polski zanim ruska prokuratura nie zakończy śledztwa. A ruska prokuratura może zakończyc śledztwo za parę lat. A wtedy ciała ulegną częściowemu rozkładowi. Ślady ewnetualnego zamachu „ulotnią” się bezpowrotnie. Jeśli jeszcze dotąd się to nie stało.

TAKIE OSOBY JAK Tusk, Klich, Arabski, Kopacz, Janicki, Sikorski, Miller, Klich powinni zostac natychmiast postawieni przed TRYBUNAŁEM STANU.

Już za samo przygotowanie wizyty prezydenta Kaczyńskiego. A właściwie za brak przygotowania.
Przez długi czas premier i rząd POLSKI robił wszystko by umniejszyc rolę PREZYDENTA POLSKI.
Opowiedzieli się za OBCYM MOCARSTWEM ZDRADZILI POLSKĘ.

Przed wizytą prezydenta USA w kraju było kilkuset agentów rozmaitych służb. Na ulicach, na lotnisku, w samolocie… W hotelu zamknięto kilka pięter, przeprowadzono przeszukanie na wypadek podsłuchów, urządzeń zakłócających, ładunków wybuchowych…

A Polska jak dbała o swego prezydenta ? Na lotnisku w Smoleńsku był jeden (!) BORowiec. Na dodatek BEZ BRONI. BO ROSJA SIĘ NIE ZGODZIŁA. Nie przeprowadzono żadnych badań na lotnisku BO ROSJA SIĘ NIE ZGODZIŁA. Nie było więcej BORowców BO ROSJA SIĘ NIE ZGODZIŁA.

A co gdyby Polacy nie zgodzili się na zabezpieczenia USA ? Obama by nie przyleciał. Nie mówię, że my powinniśmy miec podobne środki. Raz, że nas nie stac, dwa że nie jesteśmy mocarstwem. ALE PRZYNAJMNIEJ MINIMUM. ROZPOZNANIE TERENU, KONTROLA PIROTECHNICZNA POWINNY ZOSTAC PRZEPROWADZONE.
NA LOTNISKU I WOKÓŁ POWINNO BYĆ KILKUNASTU UZBROJONYCH BOROWCÓW.
Prezydent Kaczyński był bezbronny. Jedynie kilku borowców na pokładzie.

Zaniedbanie czy celowe działanie ?
Niezależnie od prawdy winni powinni zostac osądzeni.

micho18 • blogpress.pl

Reklama

Możliwość komentowania Smoleńsk 2010 została wyłączona

%d blogerów lubi to: