PO: zapłacicie o 600% więcej! Potrzeba kasy dla kumpli?!

Posted in ■ aktualności by Maciejewski Kazimierz on 14 lipca 2011

Kolejny skandal finansowy z udziałem PO i prezydent Warszawy oraz wiceszefowej tej partii Hanny Gronkiewicz-Waltz! Z jednej strony szykuje ona gigantyczne podwyżki dla mieszkańców Warszawy, twierdząc, że jeśli tego nie zrobi, zabraknie jej funduszy na podstawowe wydatki, a równocześnie zatrudnia 2 tys. nowych urzędników i wydaje miliony na premie dla nich!

PO prowadzi w Warszawie politykę, która owocuje właśnie takimi podwyżkami:

– bilety ZTM – 70%

– wody i ścieki – 30%

– UWAGA! żłobek ok. 600%!

Trzeba się też będzie liczyć z podwyżkami opłat za ciepłą wodę i ogrzewanie, jeżeli miasto sprzeda SPEC, czego chce PO! Jak podają warszawscy samorządowcy, firmę tą chce kupić m.in. spółka założona przez funkcjonariuszy czechosłowackich służb specjalnych, znana z doprowadzenia na skraj upadku przedsiębiorstwa wodociągowego w Czechach!

A tymczasem w mieście jest ok. 8 tys. urzędników! Sama Hanna Gronkiewicz-Waltz przyjęła do pracy 2 tys. nowych biurokratów! W ZTM, którego prezes niedawno twierdził, że Warszawa stoi przed wyborem: podwyżka cen biletów albo obcięcie środków na oświatę czy służbę zdrowia o 25% zwiększono liczbę etatów!

Czy na pewni chcecie takiej władzy?
Czy chcecie permanentnego drenażu waszych kieszeni przez słynną „POważną załogę”?

Jeżeli NIE, weźcie czynny udział w akcji oporu! Podpiszcie się i zachęcajcie innych do podpisywania się pod wnioskiem o referendum ws. podwyżek w Warszawie oraz w całej Polsce – ws. prywatyzacji LOTOS-u i innych skadanlicznych działań rządzących!

Źródła inf. o wysokości podwyżek za:
http://referendumwarszawskie.pl/

Na tej stronie także więcej informacji o referendum warszawskim!

O armii biurokratów pani HGW na:
http://niezalezna.pl/13165-gronkiewicz-waltz-i-jej-armia-biurokratow

Antyaferzysta • salon24.pl

Możliwość komentowania PO: zapłacicie o 600% więcej! Potrzeba kasy dla kumpli?! została wyłączona

%d blogerów lubi to: