Ludzie bez twarzy

Posted in ■ aktualności by Maciejewski Kazimierz on 23 lipca 2011

Wciąż utrzymuje się pandemię strachu przed PiS i J. Kaczyńskim. Zarzuca się rządom PiS, że nie przeprowadziły żadnych reform. Jednak nic się nie mówi o tym, że za rządów J. Kaczyńskiego wzrost PKB wynosił 7%, pomimo bardzo destrukcyjnej koalicji.

PO, D. Tusk i wielu wpływowych aparatczyków bez twarzy, odmówiło koalicji PO-PiS.
Teraz już wiemy dlaczego. Chodziło o uprawianie poprawności politycznej
polegającej na zubożaniu Polaków i marginalizowaniu Polski.

Premier J. Kaczyński skutecznie i w pierwszej kolejności zadbał
o polepszenie doli ubogim i średniozamożnym Polakom.

Między innymi obniżył podatki, zmniejszajac składkę rentową. To, zdaniem L. Balcerowicza i D. Rossatiego pozwoliło złagodzić skutki kryzysu. Od razu po tych trafnych posunięciach nastąpił rozwój całej gospodarki, gdyż ludzie mieli pracę i pieniądze na zakup potrzebnych w gospodarstwie domowym rzeczy. A więc te nadwyżki przeznaczali na konsumpcję. To powodowało wzrost produkcji i rozwój małych i średnich przedsiębiorstw, które są motorem rozwoju kraju.

Oczywiście podwójne becikowe było błędem. Ale przegłosował to przyjaciel R. Sikorskiego – R. Giertych. O tym, że Giertych przyjaźni się z Sikorskim niedawno poinformował Palikot. A więc można również przypuszczać, że nie sam Giertych wymyślił partię LiS – Liga i Samoobrona, by w ten sposób nie dopuścić do przejęcia przez PiS posłów Samoobrony, po fakcie wyrzucenia z rządu skompromitowanego Leppera.

Przez to poprawne politycznie posunięcie szczwanych lisów, rząd J. Kaczyńskiego
podał się do dymisji, a Polskę obezwładniła PO wraz z aparatczykami bez twarzy.

Dlaczego bez twarzy?

Bo społeczeństwo nie może się dowiedzieć ani o przyszłościowych planach rządu,
ani o jego nieczystych prywatyzacjach i szkodliwych dla Polski umowach…

Wiadomo, kto je podpisywał?.

Wiadomo, że są one niekorzystne dla Polski.
Wiadomo również, że taka polityka jest nadal kontynuowana.
Ale jej kreatorzy są nieznani, bezkarni i coraz bardziej bezczelni oraz cyniczni.
Ci, którzy podpisują te umowy, zasłaniają się racją stanu.

Ale czyja to racja?
Nie wiadomo. Na pewno nie większości Polaków.

W to wszystko wpisuje się coraz bardziej ostra cenzura, mnożące się podsłuchy, wykorzystywanie danych wrażliwych przeciwko tym, którzy nie popierają władzy PO, utrudnianie prowadzenia niezależnych badań naukowych, zwalczanie patriotycznej części opozycji, – czyli PiS, morderstwo łódzkie – na tle politycznym oraz prześladowanie społeczeństwa, które wyraża swoje niezadowolenie z polityki PO. Można by rzec, że na całokształt stosunków w Polsce, coraz większy wpływ mają aparatczycy bez twarzy.

SLD dąży do zabetonowania archiwów IPN, by Polacy nie dowiedzieli się, kto na nich donosił do władzy stalinowskiej i sowieckiej. Czyli SLD chodzi o to, by oficerowie aparatu terroru i ich TW, pozostali nadal anonimowi i bezkarni.

A jaką władzą oni dysponują?

Wystarczy zrozumieć, w jaki sposób R. Kalisz uzyskał pierwsze miejsce na liście SLD w Warszawie. Na uwagę zasługuje również i to, że R. Kalisz jest stanowczym przeciwnikiem lustracji. Podobnie jak zmarły prof. Giermek i duża cześć dziennikarzy GW.

Służalcze media i propaganda władzy PO dąży do ośmieszenia PiS i Polaków dbających o dobro Polski. Wszystko wskazuje na to, że rządy PO nadal będą trwać. Ludziom bez twarzy wyprzeda się wszystko, co się da – oczywiście za bezcen. Władza PO będzie miała na to następne cztery lata. Na pewno zdąży zrujnować Polskę. Potem będzie mógł rządzić nawet PiS. Ze zrujnowaną gospodarką i brakiem pieniędzy w najlepszym wypadku Polska podzieli los Grecji. Unii Europejskiej nie będzie zależało na ratowaniu kraju nienależącego do strefy Euro i skompromitowanego przez działalność własnych i obcych osób o wątpliwej reputacji.

Ludzie bez twarzy, gdy już posiądą wszystko, zrobią z prawdziwych Polaków
marnie opłacaną siłę roboczą. Zgodnie z powiedzeniem, że: „Biedny pracuje za darmo”.

Jeżeli pozwolimy, żeby ludzie bez twarzy nadal decydowali o naszym losie,
to czeka nas właśnie taka smutna przyszłość.

Zachęcam do wzięcia udziału w wyborach i mądrego, przemyślanego głosowania.

mjg53 • salon24.pl

Możliwość komentowania Ludzie bez twarzy została wyłączona

%d blogerów lubi to: