I dlatego PO musi przegrać …

Posted in ■ aktualności, ■ historia by Maciejewski Kazimierz on 28 sierpnia 2011

Najblizsze wybory będą okazją do podsumowania i porównania osiagnięć obu największych partii.
Głosując w tych wyborach już wiemy co po sobie zostawiły oba ugrupowania, tym razem nikt nie powie
że nie wiedział iż tak to będzie wyglądać.

Przed oddaniem glosu kazdy moze porównać co dzidzicvzymy po rządach-najpierw PiSu, teraz PO. Oczywiście POwcy będą mówić o kryzysie itp., że to trudniej. Nie jest to żadnym usprawiedliwieniem.

Po rządach PiSu zostały obnizone podatki oraz polityka historyczna przywracająca prawdziwą historię-odkłamujacą „prawdy prl i jaruzelskich”. W polityce zagranicznej szliśmy drogą niezależnego od Rosji i Niemiec budowania własnego bezpieczeństwa.

A co zostanie po rządach PO?

Katastrofa w gospodarce-zadłużenie państwa, wyższe podatki-to będzie wiano z jakim będą sobie musiały radzić następne rządy i to przez parę kadencji…….

Zniszczona armia, PO tak zreformowała armię iż straciliśmy tylu generałów i dowódców co w czasie wojny ginie.

PKP jest tak „zreformowana” iż nie potrafi rozkładu jazdy przygotować.
Polityka zagraniczna polegająca na na wchodzeniu rosji i Niemcom wszędzie doprwadziła do katastrofy Smoleńskiej-tylko z tego powodu że Putin sobie śp. Lecha Kaczyńksiego na obchodach nie życzył….

W sprawie bezpieczeństwa energetycznego ponieśli klęskę z jakiej trudno będzie sie podnieść. Gazoport który miał być fundamentem naszego uniezależnienia od Rosji…….będzie głęboki na tyle na ile wkopali gazociąg Rosjanie i Niemcy…….

To te państwa zdecydowały jakie statki będzie przyjmować nasz gazoport…..

Rząd podpisał taka umowę gazową z rosja że az komisja europejska interweniowała……

W edukacji mamy inne osiagnięcie-uczeń z jedynką zdaje do następnej klasy…..to na 100% wpłynie na podniesienie poziomu naszych uczniów.

Porównując na chłodno osiągniećia obu partii widać niezbicie iż pozostanie PO u władzy skutkuje katastrofalnymi dla Polski zagrozeniami, będą one ciażyć przez kilka następnych lat nam wszystkim. Sam proces odbudowy naszej armii jak i bezpieczeństwa energetycznego potrwa wiele lat, podobnie jest z niwelowaniem zadłużenia. Pozostanie PO u władzy kieruje nas nieuchronnie w stronę Grecji…..

Z tych właśnie powodów racją stanu dla naszego kraju jest odsunięcie rządzącej partii od władzy. Aż sie boją mysleć jakie następne dziedziny życia w naszym kraju „zreformowała” by PO w następnej kadencji. Patrząc na np. armię lepiej tego nie przewidywać…

zuberegg • salon24.pl

Możliwość komentowania I dlatego PO musi przegrać … została wyłączona

%d blogerów lubi to: