Wałęsa znowu obraża

Posted in ■ aktualności by Maciejewski Kazimierz on 31 sierpnia 2011

Dzisiaj rocznica 31 porozumień sierpniowych z 1980 roku. Wydawało się,że mimo przepychanek słownych
i takowych zaczepek nie dojdzie do jakiejś skandlicznej wypowiedzi którejś z osób. Ale doszło.
I niestety skandaliczne słowa zostały wypowiedziane z ust byłego prezydenta Lecha Wałęsy.
Zresztą nie po raz pierwszy.

Podczas dzisiejszych uroczystości przy Stoczni Gdańskiej jedna z osób biorących udział w uroczystości będąca niedaleko Lecha Wałęsy krzyknęła nagle: „Demokracja w Polsce jest zniewolona”. Na to podirytowany za każdym razem na tego typu słowa Wałęsa odpowiedział głośno” „Panie przymknij się pan teraz”.

Zamiast trzymać newry na wodzy, po wcześniejszych jeszcze bardziej agresywnych wypowiedziach Wałęsa ponownie pokazuje,że nie umie postrzymać emocji i z wielką „ogładą” wypowiada ponowne słowa.

Ale dziwi mnie najbardziej fakt,że nikt za takie słowa Wałęsy nie pociągnie do odpowiedzialności.

Kiedyś jak ś.p. Lech Kaczyński powiedział „spieprzaj dziadu” był na ustach wszystkich i cały czas było mu to wypomianane. Natomiast jak Wałęsa, były prezydent mówi o wtedy urzędującym prezydencie „durniu”, albo że on jest chory i powinno go się leczyć, że trzeba go usunąć, poprzez zrobienie przedterminowych wyborów prezydenckich bądź też po śmierci mówi o Kaczyńskim,że jedyną zasługą jaką zrobił, to to,żę zginął i nie jest pociągany do odpowiedzialności. A jak jest to sąd umarza sprawę. Co więcej nikt Wałęsie,żadne media nie wypomiają,że jest byłym prezydentem i taka postawa powinna być wysoce kulturalna. Nikt nic nie mówi. A jak wypowie się ktoś z obozu PIS-u od razu są głosy, że jest agresywny, niewychowany.

Pytam się: kiedy takie pobłażanie Wałęsie się skończy?

matthew88 • salon24.pl

Możliwość komentowania Wałęsa znowu obraża została wyłączona

%d blogerów lubi to: