Kłamcy

Posted in ■ różne by Maciejewski Kazimierz on 20 stycznia 2012

Postawili na szali swoje autorytety. Podejrzanej jakości, prawda.

Kłamali od samego początku, to teraz co niby mają robić? Brną w kłamstwo i taplają się w bajorze fałszu.

Bez zmyły, piszę o mordzie smoleńskim.

Powstrzymywałem się przez prawie dwa lata od zabrania głosu w tej sprawie. Czytalem, zapoznawałem się, uznając swoją niekompetencję w kwestiach technicznych i moralnych. .

Co, komu, po moich wywodach?

Teraz, gdy prawda o tej tragedii wychodzi na jaw, też nie zabierałbym głosu, gdyby nie bezczelność tych wszystkich rządowo – medialnych, zdrajców/skurwysynów.

Jest granica. Zawsze jest granica, której przekroczenie musi spowodować jakąś, choćby najsłabszą, ponieważ jedynie blogerską reakcję.

Rządowa i medialna łajdatierka wyje ze strachu.

Teraz wyją, po prostu wyją by zamazać jasną i oczywistą prawdę, że niespełna dwa lata temu doszło do mordu, którego ofiarami była część naszej politycznej elity. Nie wdaję się w rozważania o jej jakości. Stwierdzam fakt!

Okryci niebywałą hańbą, ludzie na których czeka gałąź i sznur, bronią się jak mogą. Kłamstwem – cholernym klamstwem, ponieważ nie mają wiernych, zbrojnych i skutecznych rot !

Nie dziwi mnie tarcza kłamstw. Nic mnie nie dziwi, tym bardziej, że produkowany przez tych łajdaków przekaz jest kierowany do szczerych idiotów, ktorzy „od zawsze” są w większości. I to się sprawdza. Taka taktyka się sprawdza! Jest oczywista i jedynie słuszna.

Do czasu! Czas, właśnie – Ważny jest czas, który się kończy. Wystarczy wyjść przed dom, stanąć w błocie topniejącego śniegu i nadstawić ucha, by usłyszeć bicie ciężkiego serca historii.

Nim Historia ruszy, wbrew zapewnienim rozmaitych idiotów o jej końcu, należy zrobić bilans, pozostawiając na aucie tych wszystkich, którzy teraz są „panami” naszej politycznej wyobraźni.

Zapewniam Was, że bez kłamców, idiotów i łajdaków też możemy sobie poradzić.
Tu, na tej ziemi, ludzie radzą sobie od tysiecy lat. Lepiej lub gorzej, ale sobie radzą.

Radzimy sobie!

Jacek Jarecki • amazoniawweekend.blogspot.com

Reklama

Możliwość komentowania Kłamcy została wyłączona

%d blogerów lubi to: