wielkie przygotowania do odpolitycznienia internetu

Posted in ■ aktualności by Maciejewski Kazimierz on 23 stycznia 2012

czyli, Tow. Koziej nie może się już doczekać stanu wyjątkowego Dwa lata temu, nasz obecny prezydent objawił światu swoją zdolność przewidywania zbliżających się w Polsce zdarzeń.

Któż nie pamięta bowiem
„…a może prezydent gdzieś poleci i wtedy wszystko się zmieni…”

Kto wtedy, słuchając tych słów przypuszczałby, że stanie się tak, jak przepowiedział pan Bronisław?

Założę się, że nikt.

Później, po wylocie Prezydenta Kaczyńskiego i przewidzianych przez pana Bronka, dynamicznych zmianach na scenie politycznej, do władzy w Polsce doszli ludzie, którzy sercem i duszą powiązani są z wielką przyjaźnią sowiecko-polską.

Nie minęły dwa lata od zmian w pałacu namiestnikowskim, a umiejętnością przewidywania przyszłości chwali się pan Koziej – szef RBN.

Przewiduje on, że :

„Jeśli długotrwałe ataki hakerów zakłócą życie publiczne i na masową skalę nie będą mogły działać instytucje rządowe, wtedy trzeba będzie zastanowić się nad koniecznością wprowadzenia stanu wyjątkowego”

Można zatem, wczytując się w te słowa, uznać za pewnik, że owe „ataki” nie ustaną, a zatroskana o losy demokracji w Polsce RBN pod wodzą Towarzysza Kozieja, będzie wnioskować o uchronienie od wrogiej reakcji demokracji w Polsze poprzez wprowadzenie stanu wyjątkowego.

Internet jest dziś ostatnim, nieodpolitycznionym przez naszą władzunię ośrodkiem medialnym.

No i w tym właśnie rzecz, że władzunia ukochana nie może się z tym faktem pogodzić.

O ile radio, telewizja jest już można powiedzieć oczyszczona z wrogich demokracji stacji i ludzi, o tyle internet jest tym miejscem, które nie pozwala obywatelom spokojnie marzyć o Zielonej Wyspie.

Nie, no owszem, są jeszcze jakieś reakcyjne, wrogie Polsce gazety, ale jestem pewny, że strategia rozwoju polsko-sowieckiej przyjaźni również i ten obszar bierze pod uwagę.

W każdym razie internet jest dziś reakcyjną drzazgą w oku ukochanej przez lemingi władzuni.

Słowa Towarzysza Kozieja powinny dać nam wszystkim bardzo mocno do myślenia. Świadczą one w moim przekonaniu o wnikliwie i dogłębnie zaplanowanych działaniach zmierzających do ujarzmienia internautów.

Kto bowiem odważyłby się dziś mówić „z pełnym” przekonaniem, że w razie czego, mamy takie, a takie narzędzie. Tym bardziej, że chodzi o nic innego jak o „STAN WYJĄTKOWY”!!

Co wtedy?

Ano nic.

Wrócimy w ciągu kilku dni do rzeczywistości, w której Towarzysz Koziej czuje się jak ryba w wodzie.

Będzie to rzeczywistość lat osiemdziesiątych, w której rzeczywistość opisywana i kreowana była przez tak samo demokratyczne i odpolitycznione radio i telewizję.

Wrócimy szybko do czasów, kiedy społeczeństwo w pełnej rozciągłości popierało władzę i gardziło wszelkimi wrogami ładu ustrojowego w demokratycznej Polsce.

Poczekajmy.

http://wiadomosci.wp.pl/title,Koziej…

Harpoon • niepoprawni.pl

Reklama

Możliwość komentowania wielkie przygotowania do odpolitycznienia internetu została wyłączona

%d blogerów lubi to: