Do wszystkich młodych świeżo wkurzonych na ACTA

Posted in ■ aktualności by Maciejewski Kazimierz on 1 lutego 2012

A czy pomyśleliście, że z tym Smoleńskiem, aferą hazardową, zieloną wyspą, kibolami, dopalaczami itp. to może być taka sama prawda jak z niebywałą popularnością stron rządowych ?

Że tak jak rząd i wielkie media robią z was teraz bandytów i złodziei tak samo mogli wcześniej zrobić wariata z Kaczora, debila z Gosiewskiego, bandytów z kibiców, a pisowców ze wszystkich którzy ich w czymkolwiek krytykują ?

Wiecie kim jesteście i jak was teraz przedstawiają – czy to możliwe żeby to działo się pierwszy raz, czy raczej możliwe że te techniki stosowano już wcześniej ?

A pamiętacie, że Palikot – pozujący dziś z maską Guya Fawkesa – w trudnych chwilach sponsorował Tuska wydając jego książkę? Że jest osobistym, wieloletnim przyjacielem Komorowskiego ?

Śmialiście się z „układu” i fobii wariatów likwidujących WSI.

A wiecie, że partnerka komendanta WSI jest osobistym tłumaczem Tuska, a syn był przez wiele lat osobistym asystentem jednego z największych biznesmenów ?

Nowa lista leków refundowanych uwzględniła jeden typ insuliny produkowany przez jedną firmę. Chyba już wiecie kto jest właścicielem tej firmy ? A wiecie kto na kilka dni przed ogłoszeniem listy odkupił jeszcze z rynku kolejny duży pakiet akcji ?

To tylko kilka przykładów, faktów, łatwych do sprawdzenia szybkim guglem.
To tylko przykład, mały fragmencik. Przed wami czerwona i niebieska pigułka.

Marcin Horala • facebook.com

Reklama

Możliwość komentowania Do wszystkich młodych świeżo wkurzonych na ACTA została wyłączona

%d blogerów lubi to: