Wałęsa w Miami, Walentynowicz w grobie, Polacy na śmietniku

Posted in ■ aktualności, Walentynowicz Anna by Maciejewski Kazimierz on 1 lutego 2012

„Lech Wałęsa pochwalił się na jednym z portali społecznościowych zdjęciami ze swojego wypoczynku w Miami w USA. Oprócz zdjęć z licznych spotkań, Wałęsa zaprezentował też mniej oficjalne fotografie, na których z rozpiętą koszulą i kijkami trekkingowymi w ręku, dumnie prezentuje uroki Stanów Zjednoczonych. Według oficjalnych informacji, były prezydent w Miami będzie przebywał jeszcze kilka dni…”


Polska zamarza, pogodynka w telewizji straszy minus 30 stopniami, a były prezydent Lech Wałęsa (69 l.) w rozpiętej
koszuli, z nagim torsem i krótkich spodenkach przechadza się po plaży. Niemożliwe? W USA wszystko jest możliwe.


I kilka komentarzy internautów:

~emeryt
A gdzie wy spędzacie wakacje , wy poniżeni, bici na komendach, internowani, zwalniani w 1976 r z pracy,spaliście na styropianie , walczyliście o godne życia dla robotnika pod hasłami _”Socjalizm tak, wypaczenia nie”., „Proletariusze wszystkich krajów łączcie się”.

wj491
nie napisali czy jest gościem sobiesiaka, drzewieckiego, czempińskiego, którzy mają apartamenty w miami. niestety panie włęsa brak dekomunizacji sprowadził polskę na manowce i pan za to odpowiada. nienawidzi pan Kaczyńskich bo zawsze móliwi panu i o panu prawdę. Dzieki panu do dzis panoszą się w mediach takie kreatury jak miller i jemu podobni sprzedawczycy.

~technik radiolog
Śp. Walentynowicz i Gwiazda posiadali wiedzę nt. tego ….
Ja spędzam wakacje na bezrobociu już 10 lat . Pracowałam w rentgenie jako technik , zredukowali mnie jestem po 50+ nie mam co jeśc , chodże głodna i zaniedbana bo nie mam pieniędzy na zycie chociaz pracuję na czarno jako sprzataczka za 650 zł/m-c. Niech swiat sie dowie co w tym kraju wyrabia sie z ludzmi , wieczorami chodze po smietnikach i placach i zbieram puszki mam ponad 20 lat w szkodliwych warunkach ale Fedak zabrała wszystko mówiąc ,ze promienie X nie szkodzą na zdrowie i jako polski dziad muszę czekać do 67 roku zycia na emeryturę -prędzej mnie szla …..

~biedny emeryt
Czegoś nie rozumiem. Odpoczynek to regeneracja sił, zwykle po ciężkiej pracy. Po czym odpoczywa Wałesa? Wiadomo, że on nigdy uczciwą pracą się nie zhańbił. Właściwym słowem na to co L.W. robi na Florydzie byłoby: LECH WAŁĘSA WAŁKONI SIĘ NA FLORYDZIE.

~Obserwator
Sobie wyjazd załatwił,nie napracował się ciężko,a go stać na leczenie,wypoczynek w Ameryce,szkoda,że o nas rodakach zapomniał,bo to on załatwił nam takie życie,że młodzi uciekają z kraju w poszukiwaniu chleba,a w kraju zostaną sami starcy potrzebujący pomocy. O takim wyjeździe do Ameryki przeciętny Polak może jedynie pomarzyć,bo choć należymy do unii, to i tak nie mamy takich samych praw jak jej wszyscy obywatele.Nie ma co mamy drugą Japonię tylko chyba ta po trzęsieniu ziemi.

~Krzysztof:
Ani jednego pozytywnego komentarza. Typowo polskie bagienko. I czego zazdrościcie temu człowiekowi? przecież dzieki niemu mamy wolny kraj i wszystko co się z tym wiąże. Powinniśmy nosić go na rękach a my zrobimy wszystko żeby człowieka zniszczyć. Ludzie wstyd. Już czytam jak mnie nienawidzicie.

~mkk
Teraz zazdrościcie mu Florydy i aż strach pomyśleć co będziecie wypisywać, gdy Wałęsa spocznie na Wawelu.

http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/oto-jak-lech-walesa-spedza-wakacje-w-usa …

Kisiel • salon24.pl
fot. lechwalesa.blip.pl

Reklama

Możliwość komentowania Wałęsa w Miami, Walentynowicz w grobie, Polacy na śmietniku została wyłączona

%d blogerów lubi to: