Systemowa idiotyzacja polskiego Narodu …

Posted in ■ aktualności by Maciejewski Kazimierz on 5 lutego 2012

Wydawało się, że ten Naród już przeszedł wszystko. Mieliśmy germanizację, mieliśmy rusyfikację, ale nie było jeszcze idiotyzacji – czyli systemowego ogłupienia społeczeństwa.

Teraz wystarczyło, że zapatrzony w „postęp” i „modernizację” elektorat lemingów wybrał malarza kominowego, dla którego „polskość to nienormalność”
– by systemowe zidiocenie znalazło się w programie anty-polskiego rządu.

Według programu Katarzyny Hall (tej, co w ramach „postępu” zdejmowała spodnie przed kamerą), licea ogólnokształcące zostaną zastąpione liceami specjalistycznymi.

Z programu nauczania zniknie 90 godzin historii, 60 języka polskiego i 120 przedmiotów ścisłych. Nauka historii przewidziana obecnie w liceum w liczbie 150 godzin zostanie zredukowana do 60. Ze 150 godzin nauki przedmiotów ścisłych, obowiązkowych będzie tylko 30 lekcji. Wszystko zależeć będzie od profilu i bloków tematycznych, które wybrane zostaną przez ucznia.

Jak wyliczają eksperci, w 3-letnim cyklu nauczania uczniowie zostaną pozbawieni: 2 godzin polskiego tygodniowo, 3 godzin historii, 2 lub 3 godzin biologii, fizyki, chemii, 2 geografii, 1 wiedzy o społeczeństwie, 1 informatyki…

Gdy cały świat stawia na naukę i szkolnictwo – Polska pod wodzą malarza kominowego – z nauki i szkolnictwa wycofuje się na rzecz masowej produkcji idiotów. Brakuje tylko dodać do programu tej „modernizacji” odpowiedniego patrona i odpowiednie hasło, by został on przyjęty z aplauzem, jako szczytowe osiągnięcie „postępu” III RP. Ot, na przykład: „I ty możesz zostać prezydentem !”.

Każda władza, która na tej ziemi likwidowała lekcje polskiego i historii – to był okupant. Władza malarza kominowego dla którego „polskość to nienormalność” poszła o krok dalej – postawiła na masową produkcję idiotów, którym da się wcisnąć każdą bajkę. „Zielona Wyspa” to była tylko przygrywka dla przeciętnego idioty w kraju, gdzie gajowy może zostać prezydentem, cieć – rzecznikiem a fryzjer – prezesem. Za parę lat większość pójdzie do łopaty i na zmywaki europejskie. A dla najgłupszych pozostanie ława poselska i przycisk do głosowania…

Kapitan Nemo • niepoprawni.pl

Reklama

Możliwość komentowania Systemowa idiotyzacja polskiego Narodu … została wyłączona

%d blogerów lubi to: