CZWARTY ROZBIÓR POLSKI …

Posted in ■ aktualności by Maciejewski Kazimierz on 17 lutego 2012

Dedykuję wszystkim tym, którzy twierdzą, że żyjemy w bezpiecznym, cywilizowanym świecie, wśród wiarygodnych sojuszników, bez wrogów zewnętrznych i wewnętrznych …

Świat w roku 2023.

Europa nie może podnieść się z kolan po kolejnym kryzysie, wstrząsana licznymi aferami gospodarczymi, nękana działalnością dywersyjną mniejszości islamskiej i kolorowej ludności nielegalnych imigrantów.

Francja płonie, Wielka Brytania wprowadza stan wojenny, izoluje w gettach ekstremistów. Belgia ustanawia (głosami większości muzułmańskiej) prawo szariatu. Wspólnota, nieudolnie kierowana z Brukseli zamienia się w parlamentarny cyrk demagogicznych, kłócących się ze sobą przywódców państw.

Ameryka liże rany; USA przeżyło odpalenie min atomowych pod Nowym Yorkiem, Los Angeles, Chicago i paroma innymi miastami. Podejrzenia padają na terrorystów Alkaidy, stąd „pyrrusowy” odwet nuklearny na Iranie.

Oblężony Izrael popełnia zbiorowe samobójstwo, wysadzając się atomowym grzybem wraz z atakującymi zewsząd wojskami arabskimi.

Na dalekim wschodzie Pakistan postawił prewencyjną jądrową zaporę przed nacierającym wojskiem indyjskim. Chiny spacyfikowały Tajwan, zajęły Australię i Nową Zelandię. Przygotowują się do inwazji na Japonię.

Rosja – „prawem kaduka” zajmuje złoża gazu ziemnego i ropy naftowej pod lodami bieguna północnego i na Antarktydzie. Gazprom i opłacani przez niego „ekolodzy” próbują zablokować wydobycie gazu łupkowego w Polsce.

Białoruś i Ukraina są już od dwóch lat w nowej Unii Ziem Wszechruskich.

Pod pretekstem obrony praw mniejszości rosyjskiej armia UZW wkracza do Litwy, Łotwy i Estonii, pozostając tam na czas nieokreślony. Europa – zależna od dostaw surowców energetycznych ze wschodu – nie reaguje.

Większość zachodnich polityków jest na „żołdzie” Moskwy. Niezależni komentatorzy giną w tajemniczych okolicznościach. Media kreują wyimaginowany, nierealny świat.

W rosyjskich sztabach przygotowywane są plany wkroczenia do Europy Środkowej. Dyplomatyczne zabiegi izolują Polskę, Czechy, Słowację i Węgry. Z precyzyjną dokładnością ustalane są listy osób do wysiedlenia i eksterminacji. Laboratoria naukowe opracowują nowe, skuteczniejsze metody zagłady ludności cywilnej.

Dożywotni Prezydent Unii Ziem Wszechruskich (wywodzący się z legendarnej KGB) wie, że tym razem nie wolno mu popełnić błędów. Nastroje niezadowolenia społecznego zagrażają jego rządom. Opozycja szykuje przewrót. Trzeba czymś zająć naród, zjednoczyć wokół jakiejś idei.

WOJNA JEST NIEUNIKNIONA…

Lech Makowiecki

P.S. Spokojnie! To tylko political fiction. Chyba…

I kolejna, tym razem żeńska odsłona wierszyka: „Kto ty jesteś?…”

KTO TY JESTEŚ?

– Kto ty jesteś?
– Europejka…
– Jaki znak twój?
– Nie pamiętam…
– Gdzie ty mieszkasz?
– Plac budowy…
– W jakim kraju?
– Obciachowym…
– Czym ta ziemia?
– Eeeee… Ojczyzną? …
– Czym zdobyta?
– Kretynizmem…
– Czy ją kochasz?
– Kocham siebie…
– A w co wierzysz?
– W nic. Pisz: „nie wiem”…
– Coś ty dla niej?
– Proszę dalej…
– Coś jej winna?
– Ja? Nic, wcale!…

Zostaw już te testy głupie głupie!
Nie wiem… Nie znam… Mam to w du..e!
Zamiast stroić sobie żarty
Załatw mi Zieloną Kartę!

Z cyklu „znalezione w sieci”: ballada „Wołyń 1943” z płyty „Patriotyzm”: Wołyń 1943


Lech Makowiecki • niezalezna.pl

Reklama

Możliwość komentowania CZWARTY ROZBIÓR POLSKI … została wyłączona

%d blogerów lubi to: