Larum, larum ojczyzna i naród w potrzebie

Posted in ■ aktualności by Maciejewski Kazimierz on 3 kwietnia 2012

Apel do Związku Zaw. Solidarność, Komitetów Poparcia J. Kaczyńskiego, Ruchu Społecznego im Lecha,PiSu, Kluby Gazety Polskiej, Radia Rodzina, Solidarnych 2010, zewrzyjcie szeregi do wspólnych akcji.

Apeluję do w/w – już najwyższy czas i pora ,porozumieć się co do stałej daty, by dwa razy lub ostatecznie raz w miesiącu zbierać się we wszystkich miastach i osadach gzie są oddziały PO i organy administracji rządowej /wojewódzkie i powiatowe/ manifestując swój gniew. Manifestacje maja też na celu zmobilizowanie nieaktywnych.

Larum, larum ojczyzna i naród w potrzebie

Należy zbierać się z symboliczną taczką żądając odrzucenia reformy emerytalnej, przyznania Twam miejsca w pleksie cyfrowym, dymisji rządu i nawołując członków PO i ich parlamentarzystów do opuszczenia szeregów tej partii.

Należy drukować te żądania i wezwania do manifestacji na kolejnych ulotkach dostępnych w siedzibach w/w instytucji i do pobrania u nich i do pobrania prze internet.

Ulotki powinne być redagowane w dwóch formatach:
1/A5 ,dla rozprowadzenia przez sympatyków, z zaleceniem ich dalszego kserowania przez odbiorców i kolejnego rozprowadzania.
2/ W formacie A2 i A3 do rozlepiania.

Czas skończyć z biernością , otrząśnijmy się i brońmy przed zniewoleniem.
Na marginesie nie mówi się o najnowszym oszustwie rządzących, -projektuje się by przy wcześniejszym przejściu na emeryturę pobrane w ciągu tych 5 lat kwoty były odejmowane od postawy wyliczenia pełnej emerytury. Czyli to cząstkowa emerytura pobierana prze maks. 5lat w kwocie np. 300zł. będzie odbierana nadwyżką do końca życia /może 7 lat, może więcej/.

Hańba jak ten naród uważa się za naród idiotów

dzialaczsta • blogpress.pl

Reklama

Możliwość komentowania Larum, larum ojczyzna i naród w potrzebie została wyłączona

%d blogerów lubi to: