Pieronek przed Wielkanocą to anomalia nie tylko pogodowa

Posted in ■ aktualności by Maciejewski Kazimierz on 3 kwietnia 2012

Jak grom z jasnego nieba walnął Pieronek z podziemia. Walnął w kogo? Jasne że w Prezesa który stanął w obronie Kościoła. Nie po to TW  rozsadzają go od wewnątrz żeby to ktoś reperował.  Dzielny TW Feliks broni PO, jak jego imiennik komunizmu.

„- Jarosław Kaczyński niech lepiej spowiada (się) z tego – powiedział biskup Tadeusz Pieronek, komentując słowa prezesa PiS, który zarzucił rządowi prowadzenie agresywnej polityki wobec Kościoła.”donoszą wprost.

„- Jeśli ktoś przesadzi, chlapnie słowo, od razu robi się z tego medialną kampanię. To niepoważne i niebezpieczne – powiedział bp Pieronek”

No i właśnie jego uniżoność (wobec władz) CHLAPNĄŁ i robi się z tego medialna kampanię.

„Kościół nie jest instytucją narodową ” bredzi ,usłużny jak niegdyś filozof; kłamca Pieronek który zarzekał się na MO ( jest taka lady) : „Ja już tego nie słucham, szkoda czasu”.Ale jak widać nawyk pozostał więc podsluchuje i donosi.

Ma rację ksiądz Natanek.To o takich jak ten sługus mówił wczoraj w kazaniu.
To dzięki takim gospodarzom wkrótce zostanie tylko tyle:


Kosciół ma nie nie należeć do Narodu? A do kogo ? Do Pieronków ?

Kościół /(gr.) ἐκκλησία (ekklesia), zgromadzenie obywatelskie/ – w teologii chrześcijańskiej, wspólnota ludzi ze wszystkich narodów.Kościołem nazywa się też wspólnotę lokalną Kościoła powszechnego, tzw. kościoły lokalne.Kościoły lokalne uobecniają w danym miejscu jedną wspólnotę Kościoła, której głową jest Chrystus.

Głową kościoła lokalnego w Polsce do którego przynależy Naród Polski , jest CHRYSTUS. Nie Pieronek

„Kościół nie jest instytucją narodową „? – No to odczep sie pan ,panie Pieronek od Narodu. Idź pouczać kumpli z Fundacji Batorego.

Kościół obejdzie się bez Pieronka i tak byłoby najlepiej .Ale bez Narodu ?

Kościół, naród i państwo – książka Romana Dmowskiego wydana w 1927 roku. Dmowski dowodził w tej publikacji nierozerwalnego związku katolicyzmu z polskością. Dmowski wskazywał w swej pracy zadania stojące przed polskim narodem, mówił, że naród katolicki za jaki uważał Polaków powinien kierować się katolickimi zasadami. W opinii wielu osób dzieło to w znacznej mierze przyczyniło się do powrotu młodego pokolenia Polaków do katolicyzmu. Po śmierci Dmowskiego watykański dziennik „L’Osservatore Romano” również podkreślał zasługi Dmowskiego w licznym powrocie młodych Polaków do Kościoła.

W publikacji autor wymieniał także negatywny wpływ działań masonerii na narody wyrosłe z cywilizacji łacińskiej. Teraz w sukurs przychodzi Pieronek.

Jest Wielki Tydzień i jest też wielki czas aby się Pieronek opamiętał i wyspowiadał sam. Jarosław Kaczyński pewnie i tak nie do niego pójdzie do spowiedzi.

Nathanel • niepoprawni.pl

Reklama

Możliwość komentowania Pieronek przed Wielkanocą to anomalia nie tylko pogodowa została wyłączona

%d blogerów lubi to: