Macierewicz o wojnie – pełna wersja

Posted in ■ aktualności by Maciejewski Kazimierz on 19 kwietnia 2012

W poniedziałek poseł Macierewicz na spotkaniu w Krośnie opisywał badania nad przyczynami Katastrofy Smoleńskiej. Przedstawicielka naszej Redakcji nagrała to spotkanie następnego dnia wstawiliśmy je w Internet. Oczywiście cieszyło się popularnością w – nazwijmy to ogólnie – prawicowej części Sieci, również na blogpress.pl. Sądziłem, że jego popularność już się powoli kończy, przygotowywałem tymczasem do publikacji nowe nagrania, a dzisiaj niespodzianka. Fragment filmu z Krosna pojawił się w TVN24, TVP Info, Polskim Radiu i innych mediach. I to fragment, którego sami nie doceniliśmy – w krótkiej zapowiedzi wykładu nie użyliśmy go. Ale tzw. media mainstreamowe kierują się innymi kryteriami.

Rozpętano burzę o słowa pana posła o wypowiedzeniu wojny. Media nie raczyły zwrócić uwagi na merytoryczną treść wystąpienia posła Macierewicza – na badania naukowców i wnioski jakie z nich wypływają. Powtarzają tylko w kółko „wojna z Rosją”, a poseł PO już zapowiada doniesienie do Prokuratury.

Zachęcam Państwa do rozpowszechniania całości tego nagrania, jak również innych wystąpień Antoniego Macierewicza o tej tematyce, (wiele znajdziecie Państwo na blogpressie) szczególnie dzisiaj gdy zainteresownie ludzi jest już przez media skierowane na osobę pana posła. Pokażmy ludziom, że to wcale nie jest wariackie gadanie, ale przemyślane i uzasadnione stanowisko i że media mainstreamowe nie chcą przedstawiać rzeczywistości taką jaka jest, ale przedstawiają ją w sposób jak najwygodniejszy dla rządu.

Link do nagrania poniżej


Cezary Kłosowicz • blogpress.pl

Fragmenty powyższego nagrania zostały użyte m.in. przez TVN24 i TVP Info jednak w taki sposób by nie ujawnić kto jest jego autorem. Logo naszej gazety zostało wykadrowane.
Oczywiście nie mamy nic przeciwko używaniu naszych nagrań w całości i we fragmentach – udostępniamy je na youtube na licencji Creative Commons, która wymaga tylko uznania autorstwa. Jednak nawet tego wymagania wielkie media spełnić nie zechciały.

P.S. Nie tak sobie wyobrażałem pierwszy wpis na tym blogu, ale Bóg często stawia nas w bardzo zaskakujących sytuacjach.

Portret użytkownika idź Pod Prąd
Reklama

Możliwość komentowania Macierewicz o wojnie – pełna wersja została wyłączona

%d blogerów lubi to: