Siłom i godnościom

Posted in ■ aktualności by Maciejewski Kazimierz on 22 kwietnia 2012

Niczym te państwowotwórcze durnie, co wystosowały wiernopoddańczy adres „Przy Tobie, Najjaśniejszy Panie stoimy i stać chcemy”, pewien agencina SB, potomek cezarów i Mędrzec Europy nawołuje rząd Tuska do zbierania sił i przygotowania ich na ostateczną rozprawę z rozpasanym narodem, co to bezczelnie i jątrząco domaga się, zupełnie nie wiadomo, dlaczego, prawdy o zamordowanych przywódcach, choć przecież, jak ostatnio stwierdził inny mędrzec, już nie Europy, ale, generalnie, wszechświata, Seremet, Rosjanie zbadali wrak i stwierdzili, że zamachu nie było.

Nieszczęsny Wałęsa nie ma, jak widać innej możliwości odpracowania swego nadymania i otrzepania swego czasu swej zapomnianej i ośmieszonej postaci z kurzu i zeschłych liści, jak służenie siłom i godnościom rządowi Tuska, czy raczej siłom, które wystawiają Tuska, jak kukiełkę z gałganków. Niestety, z kukiełki już sypią się trociny a i przyfastrygowana kończyna niedługo odpadnie od tego groźnego potrząsania i udawania Mężyka Stanu, co to kończy z żartami i zapewni poczucie bezpieczeństwa narodowi zagrożonemu przez zaprzańców z PiS. Zaprzańców, co to według jednej wersji kumają się zdradziecko z carem, a według drugiej dążą do wojny z tymże carem. Dialektyka i jedność przeciwieństw, długoletni trening z czasów PRL ne poszedł na marne.

No, ale dosyć o Wałęsie, bo napisałem o nim już przez ostatnie miesiące tyle, że nie bardzo wiem, co też jeszcze mógłbym dodać bez wywoływania ziewania znudzonych czytelników. To trochę tak, jak z ta papugą, co to wyzywała zomowca, aż ten zagroził, że ją wypcha, jak nie przestanie. No i patrzy na nią, ona na niego, wreszcie papuga mówi: „Te, zomowiec!”. „No, co?” „Ty wiesz!”. Albo, jak w anegdocie jeszcze z czasów caratu, policmajster złapał chłopaka rozrzucającego ulotki, patrzy, a to puste kartki. „Co to, bladź?”  „ A co tu pisać, wszystko jasne!”.

No i tak samo z Wałęsą, co tu pisać? Szkoda śliny na głupka. Acha, pisałem wam o tym, jak mi przysyłał obelgi i spam, pełne błędów? Kiedyś opublikuję, ale będzie śmiechu hi, hi!

Co do Seremeta, mądrość tego tralala ( tekst zastępczy) wręcz obezwładnia. Ze ściśniętym sercem można pomyśleć o Prezydencie Lechu Kaczyńskim, któremu przedstawiono dwie kandydatury, niczym wybór między syfilisem, a cholerą, czyli Seremeta i Zalewskiego. Jeden lepszy od drugiego. Co Pan woli, Panie Prezydencie, kanalia, czy idiota? Proszę wybierać, nie spieszyć się, my poczekamy, hi,hi! Wymuszony wybór Seremeta na Prokuratora Generalnego, to, jak kpiny z pogrzebu, jak okrutne naigrywanie się i z Prezydenta, jak i nas wszystkich.

Jakby, kto starej, zdemenciałej pierdole przyczepił na plecach kartkę „ kopnij poniżej”, toby się dawał tak kopać przez tydzień, zastanawiając się leniwie, co się dzieje. Ale, jakby się, kto pytał, Prezydent go wybrał, nie sposób zaprzeczyć, znaczy, człowiek Kaczyńskiego, można mu wierzyć, nie? Ciekawe, jaki jest pogląd prokuratora Seremeta na zbrodnię katyńską w świetle badań rosyjskich akademika Burdenki i nie budzących wątpliwości nikogo, poza bandą oszołomów, faktu, że amunicja była produkcji niemieckiej, a wobec szybkości ofensywy niemieckiej i chaosu jeńcy po prostu uciekli do Mandżurii, co w sposób jednoznaczny stwierdził sojusznik i przywódca sił walczących z faszyzmem Józef Stalin. Nie ma żadnych powodów, by podważać ustalenia radzieckie, zwłaszcza, że nie ma przecież żadnego powodu, dla którego Rosjanie mieliby dokonać takiej zbrodni, z takim nakładem środków, użyciem tylu wagonów, zużyciem tysięcy nabojów i ryzykiem kompromitacji wobec opinii publicznej. Idiotyzm, po prostu i normalny człowiek w ogóle nie powinien w to wierzyć, jeśli nie wstydzi się należeć do ciemnej i niewykształconej mniejszości.

Podobnie, Rosjanie zbadali sprawę zabójstwa, zresztą, jakiego tam znowu zabójstwa, Litwinienki i stwierdzili, ze zabójstwa nie było. A jeśli było, to pewnie Bieriezowski go zabił. Albo Litwinienko się zabił sam. Jak ta wdowa Gogola, co się sama wychłostała. A nikczemnie oskarżany Ługowoj nie tylko nie został wydany Wielkiej Brytanii, ale został awansowany, podobnie, jak grupa zdemaskowanych szpiegów, tfu, znaczy, pracowników rosyjskiego wywiadu, z budząca podziw piękna agentką, obecnie gwiazdą magazynów dla panów. Właśnie po to, by pokazać, gdzie Putin ma opinie publiczną. Zresztą, wystarczy pomyśleć, zabicie Litwinienki kosztowało około 20 milionów dolarów i wywołało skandal, bo jednak nie wszyscy reprezentują mentalność Seremeta i wyjaśnienia Rosji nie wystarczyły. Nie wiadomo, dlaczego, skoro przecież zwyczajna logika wyklucza udział Rosji.

Na koniec, na poważnie, gdy to piszę, w Warszawie demonstracja w obronie wolności słowa i TV Trwam. Jestem z Wami całym sercem, choć jestem bardzo, bardzo daleko. Tak daleko, że u mnie jeszcze piątek i to drugi, bo przekroczyliśmy linię zmiany daty. Mieliście kiedyś dwa piątki pod rząd? Dziwne uczucie. Jak „dzień świstaka”. Nie dajcie się sprowokować i patrzcie uważnie czy jacyś goście w białych, jednakowych kominiarkach nie podpalają w waszym imieniu wozu TVN, stojącego przypadkiem w pobliżu. Pamiętajcie o zatyczkach na uszy. Dobre na LRADy. To teraz niezbędnik patrioty.

Seawolf • salon24.pl

P.S. Zachęcam do czytania felietonów w „Gazecie Polskiej Codziennie”, dzisiaj kolejny „Seawolf na weekend”, o transformersach.

Reklama

Możliwość komentowania Siłom i godnościom została wyłączona

%d blogerów lubi to: