„Prywislanskij” taliban fanatycznie broni swej wiary smoleńskiej

Posted in ■ aktualności by Maciejewski Kazimierz on 28 kwietnia 2012

Prywis’lanskije taliby nie żartują. S’wiatoj wiary swojej smoleńskiej bronią jak socjalizmu, którego kiedyś bronili, niczym niepodległości. W rzeczywistości jednak, tej ostatniej nie posiadali, jako że byli sowieckimi pachołkami utrzymującymi kraj w półkolonialnej zależności od Moskwy.

    Wiara zaś talibów prywis’lanskich na niewzruszonych fundamentach objawionych się opiera. S’wiatyje pisma to „Raport” generalicy Anodiny i „Raport” ministra Milera. Przesłanie w nich zawarte, wzmacniają jedynie słuszne egzegezy fachofcuf ind expertuf, co to nieomylnie tłumaczą nawet kwestię straszliwej twardości brzozy, o którą roztrzaskiwanie swoje rozpoczął – źle przez Polaków pilotowany – samolot z prezydentem na pokładzie. Takie właśnie „treści nieomylne”, zostały do wierzenia podane i talibowie nadwiślańscy – usadowieni w sferach rządzących oraz w głównostrumiennych („po naszemu” – mainstreamowych) mediach wiarę rzeczoną z najgłębszym przekonaniem wyznają i polski lud w niej utwierdzają.

I byłoby wsio charaszo, gdyby nie straszliwy Jarosław i demoniczno – diaboliczny Antoni. Bluźniercy owi podli i bezwstydni s’wiatoj wiary nie szanują i otwarcie, bezczelnie ją podważają. Nie dość, że obalili s’wiatyjkanon o obecności pijanego generała polskiego w kabinie pilotów, to coraz śmielej i bardziej przekonująco lansują wersję o zamachu. Establiszmęty  nadwiślańskie prawie na delirium tremens cierpią, bo już niemal jedna czwarta Polaków opowiada się za tym, że na prezydencki samolot zrobiono zamach.  Wycie boleściwe i wściekłe dobiega z talibańskiego salonu, że wiara s’wiataja w narodzie upada i na nic nie zdają się wysiłki TVNoidów ani redaktora o chytrym nazwisku, który na okładce swego tygodnika zamieścił podobiznę monstrualnego Antoniego w…… talibańskim turbanie. Coś się chytruskowi pomyliło.   To raczej lisek i platformatołecko – medialna ferajna, powinni przywdziać talibańskie turbany, albowiem to oni są fundamentalistycznymi wyznawcami tego, co im ruscy do wierzenia podali. Natomiast Antoni Macierewicz – ku ich wściekliźnie – wiarę ową jedynie słuszną podważa coraz skuteczniej.

marguar  • niepoprawni.pl
rys. A. Krauze

Reklama

Możliwość komentowania „Prywislanskij” taliban fanatycznie broni swej wiary smoleńskiej została wyłączona

%d blogerów lubi to: