Rozwiąż umowę z operatorem telefonii komórkowej

Posted in ■ aktualności, ■ różne by Maciejewski Kazimierz on 28 czerwca 2012

Afera, z wypowiedziami o Ukrainkach na antenie znanego radia, uważana jest za przejaw rasizmu. Ja uważam to za ordynarny żart,, ba chamski, którego miejsce jest w obskurnej oberży kat V, a nie na antenie radia.

Ktoś to jednak słucha, komuś się to podoba, być może to są bywalcy podejrzanych spelun, którzy nagle awansowali i nie piją już czyściochy, tylko takie tam burbony i inne skocze. Kawały przaśne dalej im się podobają.

Dzisiaj Jakub Wojewódzki, oraz Michał Figurski są na potęgę usprawiedliwiani. To był żart z ksenofobicznych zachowań Polaków. Bywalcy oberży nazywanej salonem, uważają że tym dwóm się obrywa, bo odnieśli duży sukces i najzwyczajniej w świecie większość Polaków im zazdrości. Zaś prawicowe, oszołomskie mohery w szczególności.

Dziwnym trafem nie słychać żartów z Izraela, Żydów w wykonaniu tego duetu. Jestem ciekaw, jak by się skończyły żarty podobne do tych o ukraińskich gosposiach, ale do tyczące obywatelek Izraela?

Sprawa nabrała rozgłosu bo wkurzył się MSZ Ukrainy. Gdyby nie ta akcja to sprawę by rozmydlono, nie zwrócono by na to uwagi.

Inny przykład. Olga Jackowska ksywka sceniczna „Kora” została przyłapana z narkotykami (suszem z konopi indyjskich). Celnicy zaś przechwycili paczkę z tym specyfikiem adresowaną do niej (praktycznie). Chór usłużnych zaśpiewał zgodnie, usprawiedliwiając to „duszą artysty”.

Osobiście uważam że jak ktoś chce ćpać to niech to robi, po co te zachowania kryminalizować. Jednak dura lex sed lex. Powinna być ukarana, za posiadanie narkotyków, a satyrycy, media i dziennikarze powinni wykpić to adresowane przesyłki do jej psa! Czy ja mogę w urzędzie skarbowym tłumaczyć się że to mój buldożek wykonał usługę i nie nabił na kasę fiskalną paragonu, zapytam retorycznie? Raczej chyba nie, a znana szansonistka estradowa może.

Korę chciałem porównać ze Piotrem Staruchowiczem kswyka stadionowa „Staruch”. W pierwszym przypadku złapano artystkę za rękę, w drugim nikt nikogo nie złapał, a oskarżenie opiera się na oświadczeniu świadka koronnego. Na razie żadnych dowodów nie ma.

Co łączy te dwie sprawy? Obecna władza. Kora jest zblatowana z obecnym systemem władzy, Staruch wręcz przeciwnie. Popuśćmy sobie wodze fantazji do P. Staruchowicza przychodzi paczka 60 gram „zioła”, adresowana na orchideę, którą ten człowiek hoduje w domu. Policja przy przeszukaniu jego domu znajduje susz z konopi indyjskich. Stawiam dolary przeciwko orzechom że media inaczej obeszłyby się z nim niż to robią z Korą. Prokurator wsadziłby go bez dwóch zdań na kilka miesięcy.

Żaden dziennikarz, nawet mu przychylny, ba żaden polityk, który broni obecnie Olgi Jackowskiej nie przybyłby mu z odsieczą. Ja nie chcę bronić Piotra Staruchowicza, bo go nie znam, ani mi to brat ani swat. Chcę tylko porównać jak się w podobnych przypadkach (narkotyki!) traktuje osoby przychylne i nie przychylne władzy.

Na koniec. Popieram apel, aby ignorować, ba wręcz bojkotować produkty, stacje telewizyjne i radiowe gdzie pracuje Jakub Wojewódzki zwany „Kubą”.

Ja ze swojej strony deklaruję że napiszę do mojego usługodawcy telefonicznego* pismo iż rezygnuję z ich usług, bo nie chcę płacić pieniędzy na człowieka, którego oni uważają za swoja twarz. Mogę też cofnąć wypowiedzenie, gdy zrezygnują z usług pana Jakuba Władysława Wojewódzkiego.

*nie podaję nazwy operatora bo wszyscy wiedzą, a ja nie reklamuję marki.

Mariusz Wiącek • prawica.net

Reklama

Możliwość komentowania Rozwiąż umowę z operatorem telefonii komórkowej została wyłączona

%d blogerów lubi to: