Prawda o zamachu zabiłaby Tuska i znaczną część jego elity

Posted in ■ aktualności, ■ odkłamujemy HISTORIĘ by Maciejewski Kazimierz on 5 lipca 2012

Gdy jakis nowy WikiLeaks ujawni zdjecia satelitarne rozpadającego się w powietrzu tupolewa, to będzie polityczna śmierć obecnej władzy.

1. Marta Kaczyńska ma rację – rząd zaciera ślady.

Oczywiście nie zaciera ich wprost mokrą ścierką, ale stara się jak może, żeby nie została podważona urągająca rozumowi wersja „brzozowa” i by nie daj Boże nie wyszła na jaw jakakolwiek inna przyczyna katastrofy.

A juz najbardziej obecny rząd boi sie dowodów, ze w Smoleńsku miał miejsce zamach. Premier Tusk choc pobożnoscią nie grzeszy, zapewne modli sie nocami, żeby zadne dowody zamachu nie wyszły na jaw.

No bo gdyby wyszły…

Gdyby na przykład któregos dnia jakiś nowy WikiLeaks ujawnił zdjęcia satelitarne z 10 kwietnia, na których bedzie widać lecący samolot, który nastepnie rozpada się w powietrzu wysoko nad brzozami – co by się wtedy działo? Jak by wygladał premie ze swoja konwencją chicagowska i usciskami z Putinem, jak wygladałby cały rząd z jego komisją Millera, jak wygladałaby prokuratura, jak wygladaliby wszyscy strażnicy i zakładnicy kłamstwa i ci wszyscy szydercy i prześmiewcy Macierewicza?

Nietrudno sobie wyobrazić, ze gdyby wyszedł na jaw zamach, to tak jak w Smoleńsku zabił on fizycznie prezydenta i znaczna część polskich elit, tak dziś prawda o zamachu zabiłoby politycznie premiera i znaczna cześć jego elity, albo i całą. Włacznie z prezydentem Komorowskim, którego usmiech w swietle prawdy o zamachu też bardzo by się skrzywił.

Mówi sie, ze prawda wyzwala, ale w przypadku rządu Tuska prawda o zamachu by go zabiła. Dlategto ten rzad tak mocno kibicuje kłamstwu, zaciskając palce aż do krwi.

I dlatego tak sie stara o odzyskanie wraku, żeby go przypadkiem nie odzyskać..

Janusz Wojciechowski • januszwojciechowski.blog.onet.pl
rxs. Andrzej Krauze

Reklama

Możliwość komentowania Prawda o zamachu zabiłaby Tuska i znaczną część jego elity została wyłączona

%d blogerów lubi to: