Heja, heja Waliza stawia na Romneja

Posted in ■ aktualności, ■ różne by Maciejewski Kazimierz on 6 listopada 2012

Były prezydent, wybrany siłą Opatrzności, trzyma kciuki za Romneja, by został 45-tym prezydentem USA.

Uważa bowiem, że Obama „coś zrobił, co wszyscy wiedzą” czyli obiecał reformy, których nie doprowadził do końca. Mąż opatrznościowy zapomniał, albo niedoczytał (ta wersja bardziej mi odpowiada), że w amerykańskim Kongresie działa partia republikańska, która walczy z tą demokratyczną o najlepszy kierunek dla USA, co dość często doprowadza do blokady wszelkich inicjatyw – nawet tych najbardziej postępowych, co jest przeciwieństwem PRL-u, w którym Opatrzność dbała o edukację przyszłego prezydenta…

Opatrzność podpowiedziała również uświęconemu prezydentowi, że Romnej jest człowiekiem wartości i kieruje się „czystą ekonomią”. Rzecz jasna „wszystko zależy od związkowców, choć nic tu nie jest wiadome”. Jednym słowem Opatrzność nie przysłała wyników i stąd ta enigma…

Nie będę już dalej znęcał się nad pomazańcem, bo wkrótce będzie wiadomo, czy Opatrzność dalej czuwa i wspomaga wybranego, czy ciągnie z niego łacha dla własnej uciechy… Dodam tylko kilka dalszych opatrznościowych myśli, które wydają się mieć za zadanie nakręcanie atmosfery – nawet przez takiego nieuka, jak światło Opatrzności.

Rzecz jasna chodzi o tragedię w Smoleńsku. Dla mnie czysta klasyka, kiedy pomazaniec interpretuje ostatnią rozmowę braci Kaczyńskich:
„ …proszę panią, tu już samolot zahacza o brzozy już decyzje trzeba podejmować, a oni mówią o kotkach, no, proszę panią!”  
a dalej stwierdza:
Są takie taśmy. Nie ma najmniejszej wątpliwości. Tylko, że ci, którzy je mają nie chcą pokazywać, że cały świat jest pod kontrolą.”

Jednym słowem Palec Boży dotknął tych „…co rozpoczeli taniec prezydencki wokół Katynia, użyli świętego miejsca do walki wyborczej i dostali po łapkach…”.

Rzecz jasna od Opatrzności, która zawsze czuwa nad tym, aby sprawy święte nie byłu używane do rozgrywek wewnętrznych.

Jutro będzie wiadomo czy Opatrzność jest ciągle w zgodzie z Wałęsą.

Vitus • jan.przygoda.salon24.pl
fot. thenewsworld.info

Reklama

Możliwość komentowania Heja, heja Waliza stawia na Romneja została wyłączona

%d blogerów lubi to: