Grzegorz Braun mówi o ZDRADZIE!

Posted in ■ aktualności, ■ odkłamujemy HISTORIĘ by Maciejewski Kazimierz on 30 listopada 2012

Za ZDRADĘ karano kiedyś karą śmierci.

https://i0.wp.com/cdn1.se.smcloud.net/t/photos/thumbnails/134553/z_biedy_podpalil_sie_pod_640x0_rozmiar-niestandardowy.jpg

Gdy państwo jest silne wystarczy więzienie, gdy jednak zostaje osaczone i grozi unicestwienie, a w tym kierunku zmierzają rządy UBekistanu, ZDRADA musi zostać ostro napiętnowana i zagrożona najwyższym wymiarem kary. Polska JEST zagrożona bo ZDRADY dopuścili się rządzący i wspierający ich dziennikarze – taki sens ma wypowiedź reżysera.

„Braun nie nawołuje do samosądów ale do sądów. To co w tej chwili mamy zamiast sądów to atrapa – narzędzie opresji władzy reżimu III RP. Państwo, które nie grozi karą mordercom i zdrajcom stanu, nawet tej zdrady nie pozwala nazwać – takie państwo nie może się ostać, jego byt jest zagrożony. Od co najmniej dwóch lat polskie władze wspierane przez mainstreamowe media promują obcą rację stanu w dziedzinie polityki, gospodarki, a także bezpieczeństwa państwa manipulując opinią publiczną w najważniejszej dla polskiej racji stanu sprawie, czyli w wyjaśnieniu przyczyn i okoliczności śmierci polskiego prezydenta na terenie Rosji.” – trafnie zauważa Ewa Stankiewicz*.

Mówi o tym wprost sam reżyser:** „Moja wypowiedź została wyrwana z kontekstu.” Jak wyjaśnia, w swojej wypowiedzi nawoływał w istocie „do aktu praworządności, bo organy prawa nie ścigają działań osób, które pod przykrywką dziennikarstwa prowadzą działania wymierzone w polską niepodległość” (…) „Przestępstwo zdrady stanu powinno być karane karą główną”.

Niestety pojawiły się głosy, także w środowiskach niezwiązanych z UBekistanem***, wpisujące się w erystykę mendiów polegającą na wyeksponowaniu z inkryminowanej wypowiedzi jedynie figury retorycznej, bo dokładnie tym są słowa o dziesiątkowaniu dziennikarzy GW i TVN, z pominięciem przekazu zasadniczego. Grzegorz Braun już po rozpętaniu w mendiach histerii powtórzył to co mówił uznając, że w świecie „zaprzyjaźnionych mediów” tylko w ten sposób może dotrzeć szerzej ze swoim przekazem o ZDRADZIE, o realnym zagrożeniu istnienia państwa. Wypowiedź Brauna, podobnie jak samospalenie**** ma wstrząsnąć opinią publiczną, zwrócić uwagę na coś niesłychanie ważnego z czym nie da się w inny sposób dotrzeć do ogółu. W państwach totalitarnych bywa jedynym środkiem.

Janko Walski • naszeblogi.pl
* Ewa Stankiewicz, Braun nie nawołuje do samosądów ale do sądów.
** Grzegorz-Braun, Moje słowa wyrwane z kontekstu
*** Np. Tomasz Sakiewicz, Pomocnicy prowokacji
**** Prof. Jan Żaryn, Samospalenie Ryszarda Siwca
Bronisław Wildstein, Świadomy protest polityczny

Reklama

Możliwość komentowania Grzegorz Braun mówi o ZDRADZIE! została wyłączona

%d blogerów lubi to: