SB właśnie triumfuje

Posted in ■ aktualności, ■ odkłamujemy HISTORIĘ by Maciejewski Kazimierz on 30 listopada 2012

Boni został właśnie ministrem… do spraw kazań.

https://i0.wp.com/wpolityce.pl/site_media/media/cache/d4/a6/d4a6641f35c60d5b37deccb2952e0d29.jpg

Okazuje się, że to Michał Boni stanie na czele rządowej rady monitorującej przejawy „mowy nienawiści”. Ministrowi, zarejestrowanemu przez SB jako TW „Znak”, nie podobają się m.in. treści kazań głoszonych w kościołach.

Na antenie radia TOK FM Boni zapewniał, że rząd nie wprowadza cenzury, choć w dalszej części swojej wypowiedzi tłumaczył, że wprowadzenie swoistej „tamy przeciwko obojętności na mowę nienawiści” jest konieczne.

Za cel swojej działalności Michał Boni obrał głównie internet oraz … kościoły, zwłaszcza te, w których księża w czasie homilii ośmielają się mówić krytycznie o władzy.

Zapanowanie nad krnąbrnymi kapłanami będzie niewątpliwie wymagało zaangażowania całej masy szpicli i donosicieli, ale na to minister Boni znajdzie zapewne jakieś rozwiązanie, a pemier Tusk środki.

Pomyśleć jakich to fachowców SB wychowała od cyfryzacji do katechizacji.

A swoją drogą kiedy Michał Boni przeprosi Antoniego Macierewicza nie mówiąc o milionach oszukanych Polaków?

W 1992 znalazł się jako tajny współpracownik SB na Liście Macierewicza. Zaprzeczył wtedy jakiejkolwiek współpracy, podobnie zresztą jak Wałęsa, wieszając na Macierewiczu psy za „bezpodstawne pomówienie”.

A jednak, 31 października 2007 wydał publiczne oświadczenie, podając, iż w 1985 funkcjonariusze SB za pomocą szantażu wymogli na nim podpisanie deklaracji współpracy. Oświadczył, że do podpisania tej deklaracji doszło po wielogodzinnej rewizji w jego domu po groźbach ujawnienia jego zdrady małżeńskiej.

I to jest teraz w rządzie Tuska taki mister przyzwoitości i moralności.

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/561604_308098259300903_1427392775_n.jpg

Brrr

jednym zdaniem • salon24.pl
fot. PAP, facebook

Reklama

Możliwość komentowania SB właśnie triumfuje została wyłączona

%d blogerów lubi to: