10.01.2013 – ZAPAL ŚWIATEŁKO PAMIĘCI !!!

Posted in ■ aktualności, ■ odkłamujemy HISTORIĘ by Maciejewski Kazimierz on 10 stycznia 2013

To pierwsze światełko w Nowym Roku i będzie trochę inne od poprzednich… 

znicz_pamieci.preview.jpg

Kilka dni temu młody, może 25-letni cudzoziemiec gdy dowiedział się, że jestem Polką,  powiedział mi – a wie pani, że pod Smoleńskiem  był zamach ???

Skąd u niego takie zdanie ? Przecież polskie serwisy informacyjne wysyłają w świat całkiem inny przekaz. Z resztą mój rozmówca nie jest jedynym, który ma takie zdanie. W ciągu ostatnich kilku miesięcy podobne rozmowy zdarzały mi się wielokrotnie, z przedstawicielami różnych narodów. W różnym wieku i o różnym statusie społecznym. Słowo „zamach” powtarzało się w nich wielokrotnie, z uzasadnieniem mniej lub bardziej zbliżonym do wiedzy jaką w tym temacie posiadamy. Moim rozmówcom Polska momentalnie kojarzyła się ze Smoleńskiem, a Smoleńsk z Polską.

To znak, że świat nie wierzy w „katastrofę” smoleńską !

Świat nie tylko nie wierzy, świat się dziwi dlaczego władze RP oddały śledztwo Rosji jeśli zginął prezydent RP, a nie prezydent FR. Dziwi się dlaczego ignorancki raport MAK i ten polski wypierają badania naukowców oparte na rzetelnej wiedzy. „Proszę pani, my wiemy o waszych miesięcznicach, wiemy że biorą w nich udział tysiące Polaków i tak trzymać !”. Ileż to razy na pożegnanie moi rozmówcy pokazywali znak „Victoria”. Tak było i tym razem…

Ja wiem, że oni  niewiele wiedzą o obecnej polskiej codzienności ale wiedzą, że 10 kwietnia 2010 r. w Smoleńsku to nie był wypadek.  Wiedzą Europejczycy, Amerykanie, w Japonii i w innych odległych krajach.

Dzisiejsze światełko zapalam w imieniu młodzieńca z Etiopii. To on był moim rozmówcą…

POLAKU – DZIŚ 10.01.2013. PRZYŁĄCZ SIĘ I TY !

GDY ZMROK ZAPADNIE ZAPAL ŚWIATEŁKO PAMIĘCI !!!

DO MODLITWY ZA DUSZE OFIAR SMOLEŃSKICH
DOŁĄCZ MODLITWĘ W INTENCJI WOLNEJ POLSKI

contessa • niepoprawni.pl

Reklama

Możliwość komentowania 10.01.2013 – ZAPAL ŚWIATEŁKO PAMIĘCI !!! została wyłączona

%d blogerów lubi to: