Znów chcą nas wymordować szczepionkami

Posted in ■ aktualności, ■ różne by Maciejewski Kazimierz on 25 stycznia 2013

Austriacka dziennikarka Jane Burgermeister znów ostrzega przed fałszywą akcją pandemii jaką szykują ludności globu masońskie elity.

W 2009 roku, głównie dzięki nagłośnieniu przez nią sprawy zatrucia przez Baxtera materiału szczepionkowego na świńską grypę, nie doszło do masowych szczepień. Szczepionka miała na celu eksterminację dużej ilości ludzi pod pozorem pandemii świńskiej grypy. Przez panikę wykreowaną przez media, sporo ludzi się zaszczepiło – nie zatrutą szczepionką, ale tą „bezpieczną”, firmy Glaxo Smith Kline. Jak się okazuje było to przyczyną fali zachorowań neurologicznych.

Poniżej zamieszczam transkrypt najnowszego programu z udziałem Jane Burgermeister.

Daniela Dahl, 19-letnia Szwedka, jest jedną z tysięcy osób, których życie zostało zniszczone przez szczepionkę na świńską grypę w 2009 roku. Szczepionka spowodowała u niej narkolepsję, chorobę mózgu, której symptomami są niekontrolowane ataki senności, halucynacje i katalepsja. „Ufałam im, ufałam… jeden zastrzyk zmienił moje całe życie…”

50,000 ludzi w Niemczech ma obecnie narkolepsję, jak podano w artykule Die Welt ze stycznia tego roku. Co szósta ofiara jest dzieckiem. Średnia wieku to 15 – 25 lat. Rządy Norwegii, Szwecji, Finlandii i Irlandii, potwierdziły, że wiele z przypadkow narkolepsji jest wynikiem szczepień. Oczekuje się pojawienia się wielu nowych przypadków zachorowań. Przerażającą rzeczą jest, że nic się nie zmieniło. Ludziom na całym świecie wciąż zagraża kampania masowych szczepień, taka jak w 2009 roku. Ta sama szczepionka jest zalecana przez Światową Organizację Zdrowia, a w rezultacie jest jeszcze większym zagrożeniem dla populacji globu. Zezwala na zaszczepienie ludzkości jeszcze większą ilością szczepionek, w jeszcze krószym czasie.

Największą zmianą w 20011 roku jest prywatyzacja systemu ostrzegania przed pandemią. Mamy tu do czynienia z jawnym konfliktem interesów. Przemysł farmaceutyczny, który ma największe dochody na skutek ogłoszenia zagrożenia pandemią, ma obecnie pod kontrolą system ostrzegania przed pandemią Światowej Organizacji Zdrowia (WHO). Kompanie farmaceutyczne takie jak Glaxo Smith Kline, stały się głównymi udziałowcami w sieci laboratoriów WHO na całym świecie, które mają za zadanie śledzenie rozprzestrzeniania się wirusa pandemicznego.

Tajny wpływ kompanii wielkiego przemysłu farmaceutycznego na strategię Światowej Organizacji Zdrowia odnośnie szczepień w 2009 roku, został od tego czasu ujawniony. WHO zmieniła nawet definicję pandemii, by móc ogłosić 6 stopień zagrożenia pandemią i w ten sposób rozpocząć wielomiliardowe kontrakty dla przemysłu farmaceutycznego.

Baxter niemalże doprowadził do światowej pandemii w 2009 roku, gdy wysłał 72 kilogramy materiału szczepionkowego na świńską grypę, skażonego śmiertelnym wirusem ptasiej grypy ze swojego laboratorium w Austrii, które miało trzeci stopień bezpieczeństwa biologicznego. Baxter miał także wcześniej wynegocjowane kontrakty na sprzedaż szczepionek pandemicznych. Od tamtego czasu wyszło, że Baxter jest placówką krytyczną dla bezpieczeństwa USA – jak wynika z depesz dyplomatycznych opublikowanych przez Wikileaks.

Zachodzi więc pytanie, kto rządzi tymi placówkami bezpieczeństwa biologicznego? Czy jest to CIA? Czy jest to tajne laboratorium biologiczne? Jak to co się stało w 2009 roku mogło mieć miejsce w placówce Baxtera?

Jest jeszcze gorzej. Ta sama szczepionka jest nie tylko rekomendowana przez Światową Organizację Zdrowia. WHO ogłosiła, że zrobi zapasy 150 milionów dawek szczepionek. Celem jest jeszcze szybsze dostarczenie ich populacji globu. Także kompanie farmaceutyczne ogłosiły plany transportu szczepionek i dystrybucji technologii produkcji adjuwantów, by każdy mógł być szybciej zaszczepiony.

W 2009 roku aktywowano plany zaszczepienia 6 miliardów ludzi na całym świecie przez WHO. Tak, 6 miliardów ludzi… Pamiętacie to straszenie wirusem, który mógł zabić 95% populacji? Pamiętacie te doniesienia o krematoriach i masowych grobach? Wyobraźcie sobie co by się stało gdyby kampania szczepionkowa się udała.
Byłyby teraz miliony ludzi na świecie, głównie młodych, jak Daniela Dahl, cierpiących na narkolepsję i inne choroby autoimmunologiczne.

W 2009 roku we Francji doszło niemalże do ogłoszenia stanu wyjątkowego, związanego z pandemią. Na terenie kraju powstało setki ośrodków szczepienia. Wiele z nich miało specjalny stopnień bezpieczeństwa, np. z oknami z żelaznymi kratami. Policja wchodziła do szpitali i zmuszała lekarzy by szli do tych ośrodków by prowadzić szczepienia na świńską grypę. Ostatecznie, tylko 6% populacji Francji zostało zaszczepione, dzięki informacjom dostępnym w mediach alternatywnych.

Kampania szczepień we Francji została gwałtownie przerwana gdy grupa aktywistów założyła sprawy o masowe trucie w sądzie cywilnym w Paryżu, przeciwko francuskiej Minister Zdrowia Roselyne Bachelot, pod koniec 2009 roku. Jej adwokaci nie mogli odpowiedzieć na dowody. Po pierwszym dniu w sądzie, Roselyn Bachelot wystąpiła w telewizji i ogłosiła koniec kampanii szczepionkowej, która początkowo miała na celu zaszczepienie 100% populacji Francji do końca stycznia 2010 roku.

Tę masową kampanię szczepień rozpoczęto nie zważając na to, że wirus świńskiej grypy był tak słaby. Oficjalnie tylko 29 osób zmarło w 2009 roku na świńską grypę. Zazwyczaj około 3000 ludzi umiera na zwykłą grypę sezonową każdego roku. Mimo tego całego szumu ze strony przemysłu farmacutycznego i mediów, tylko 1 % ludności Włoch i Hiszpanii się zaszczepiło, 3 % Austrii, 3 % w Izraelu, około 6 % w Niemczech i Francji, oraz 5 % w Szwecji – czyli około pół miliona.

W Polsce nikt się nie zaszczepił, ponieważ minister zdrowia, Ewa Kopacz, która jest lekarzem, zdecydowała że nie byłoby to zbyt bezpieczne. „Jako lekarz, kieruję się zasadą jest nie szkodzenia innym” – powiedziała Kopacz w polskim parlamencie w 2009 roku. – „Nie zakupimy szczepionki na świńską grypę”.
Polska minister zrowia, była jedyną, która odmówiła podpisania kontraktu na szczepionkę pandemiczną z korporacjami farmaceutycznymi, obok Rosji, kraju, w którym także nie występują opryski chemiczne z samolotów (chemtrails).

Rząd polski zapłacił straszną cenę. Kilka dni po tym gdy Kopacz przedstawiła dowody na szczepionkę pandemiczną podczas zebrania parlamentarnego Rady Europy, PACE, 96 czołowych przedstawicieli rządu i armii zginęło w tajemniczej katastrofie samolotu w Smoleńsku. Obecnie odbywa się śledztwo na ten temat, ale istnieje olbrzymia ilość dowodów na to, że nie był to wypadek, ale zbrodnia.

Przewodzący dochodzenia PACE, brytyjski poseł Paul Flynn, usunął wszelkie wzmianki o tym, że adjuwanty szczepionki na świńską grypę były szkodliwe, co było właśnie powodem tego, że Kopacz odmówiła zakupu. Było to w ostatecznym raporcie, opublikowanym w czerwcu 2010. Ewa Kopacz odtąd milczy na temat szczepionek.

Dochodzenie PACE, które było oszustwem, miało przekonać ludzi, że coś się dzieje, ale w rzeczywistości nic się nie zmieniło. Przed nami jest to samo monolityczne niebezpieczeństwo powszechnej kampanii szczepionkowej z tymi samymi toksycznymi szczepionkami, co w 2009 roku.
Paul Flynn wraz z PACE nie zbadał tego, że szczepionki pandemiczne są niebezpieczne. Wyłączył sprawę politycznych i militarnych czynników związanych z ogłoszeniem szóstego stopnia zagrożenia pandemicznego. Nie sprawdził możliwości siłowych szczepień i przepisów przymusowej kwarantanny. Dochodzenie PACE miało przekonać ludzi, że zostało podjęte efektywne działanie, podczas gdy nie podjęto takowego.

Nikogo nie ukarano, jak Jamesa Murdocha, syna Rupperta Murdocha, który zasiadał w radzie firmy Glaxo Smith Kline pomiędzy styczniem 2009 i styczniem 2012. Imperium medialne Murdocha straszyło wirusem pandemii. Sprawiedliwość nie dosięgnęła Andrew Witty, prezesa Glaxo Smith Kline, producenta Pandemrix. Andrew Witty został nawet uhonorowany mianem rycerza przez księcia Karola w maju tego roku. Dyrektorzy Baxtera, którzy niemal wywołali globalną pandemię w 2009 roku, także nie ponieśli kary.

Alex Jones i Infowars odgrywali kluczową rolę promując fałszywe dochodzenie PACE w sprawie pandemii. Od samego początku Alex Jones promował straszenie wirusem. Gdy informacje o szczepionkach zaczęły się pojawiać w internecie, to Alex Jones podążył za tą falą, by utrzymać wiarygodność. Od samego początku wyłączył wszystkich głównych krytyków szczepionki pandemicznej, jak dr Rebeca Carley czy mnie ze swojego programu. Alex Jones okłamał nawet swoich słuchaczy dlaczego nie pojawiłam się w jego programie. Prawda jest taka, że byłam zaproszona przez jego pracowników, ale gdy miano do mnie zadzwonić z Infowars, nikt nie zadzwonił. Znikąd w programie Alexa Jonesa pojawił się niemiecki prawodawca, Wolfgang Woodarg, gdy kampania szczepionkowa się zakończyła i było jasne, że się nie udała. Alex Jones promował Wolfganga Woodarga i dochodzenie PACE by stać na czele krytycyzmu wobec programu powszechnych szczepień.

Oszustwo roztacza się poza program Alexa Jonesa na inne media alternatywne, wliczając w to Jima Corra z Irlandii. Jim Corr nigdy nie użył swojej sławy podczas jego licznych występów w telewizji irlandzkiej, by szerzyć informację o tym jak szkliwe są szczepionki pandemiczne.

To co się działo ze mną od 2009 roku jest ostrzeżeniem jak naprawdę mało zostało nam wolności słowa w Europie. W 2010 roku trzykrotnie próbowano mnie unieszkodliwić za pomocą psychiatrów, przez elementy w austriackim rządzie, a także globalnych elit. Rząd przepłacił badacza z Instytutu Ludwiga Boltzmanna, Lukasa Kennera, którego sposoruje Baxter. Dwukrotnie próbował mnie zamknąć na początku 2010 roku. Jest on także lekarzem i patologiem w gównym wiedeńskim szpitalu. Jego publikacje na temat raka pojawiają się w Rockefeller Journal.
Nigdy mnie nawet nie widział, ale podszedł także psychiatrę pracującą w rządowej Komisji Etyki i poprosił ją by mnie zamknęła. Austriacki inspektor policji założył mu sprawę kryminalną, ale nie ruszyła ona jeszcze w sądzie.

Rada Instytutu Ludwiga Boltzmanna przedstawia kto jest kim w austriackich elitach. Bankierzy, przemysłowcy, mogule medialni i politycy – oni wszyscy się tam zgromadzili.  Jest tam szef banku Raiffeinsen Bank, dr Ferdynand Meier z tego banku, Franz Loshniak, były demokratyczny minister zdrowia,  Christian Rainer, redaktor naczelny magazynu Profil czy też Markus Beyrer z austriackiej kompanii giełdowej.  Beyrer ma teraz mieć pozycję w Brukseli.

Trzecia próba „spsychiatryzowania” mnie polagała na oddaniu mnie pod kuratelę. To im się jednak też nie udało, gdyż udowodniłam, że sędzia kłamał, a nagłośnienie tego było zbyt duże. Jestem doświadczoną dziennikarką medyczną, pisałam dla Nature, The Medical Journal, The Scientist i wielu innych publikacji. Prezentowałam fakty i dokumenty na temat pandemii i szczepionki pandemicznej. To co mówiłam okazało się prawdziwe. To dlatego globalistyczne elity chcą mnie wyeliminować.

Obecnie przygotowywane jest wszystko by wywołać nową pandemię. Teraz jest możliwe użycie aktu bio-terroryzmu. Albert Osterhaus, główny doradcza Światowej Organizacji Zdrowia, twierdzi, że odkrył wyjątkowo zabójczy wariant wirusa ptasiej grypy. Opublikowano to w Nature, zaledwie kilka tygodni temu. Osterhaus także ma udziały w firmie, która produkowała szczepionkę pandemicznąw 2009 roku.

Olimpiada w Londynie na przykład, mogła by być świetną okazją na rozpylenie jakichś trucizn by wywołać następną fałszywą pandemię i rozpocząć kolejną globalną kampanię szczepień. Tym razem WHO i laboratoria kontrolowane przez wielki przemysł farmaceutyczny nagłośniły by zagrożenie wirusem nawet w większym stopniu niż to byo w 2009 roku.

Jest coraz to więcej sygnałów, że globalne elity planują straszenie pandemią. W maju rząd Bokina Faso w Afryce zakończył wielkie ćwiczenia pandemiczne, oparte na scenariuszu pojawnienia się wirusa takiego jak grypy w odległej wiosce.

Stoimy przed tym samym niebezpieczeństwem jak w 2009 roku. Ta sama toksyczna szczepionka pandemiczna może być nam wstrzyknięta, w przypadku szóstego stopnia zagrożenia pandemią. Kompanie wielkiego przemysłu farmaceutycznego mają większą kontrolę systemem ostrzegania antywirusowego WHO, co pozwwala im na jeszcze większe straszenie wirusem.


monitor-polski.pl, monitorpolski • youtube.com

Reklama

Możliwość komentowania Znów chcą nas wymordować szczepionkami została wyłączona

%d blogerów lubi to: