Wewnętrzni Moskale

Posted in ■ aktualności, ■ odkłamujemy HISTORIĘ by Maciejewski Kazimierz on 27 stycznia 2013

Stanisław Ciosek – PRL-owski kacyk i autorytet III RP ds. interpretowania, jak powinien się zachować nadwiślański wasal Moskwy, by nie zadrażniać tzw. stosunków z Rosją – odezwał się w sprawie katastrofy smoleńskiej.

Dał oto wskazówkę, co należy zrobić z najważniejszym dowodem w śledztwie, jakim są szczątki polskiego tupolewa. – Mam nadzieję, że wrak samolotu Tu-154M jak najszybciej zniknie z naszych oczu i ta kupa żelastwa zostanie przetopiona – oznajmił i dodał, odnosząc się do polskich polityków, którzy na forum europejskim próbują – choć są to jedynie żałosne podrygi – zwrócić uwagę na kwestię zwrotu szczątków: „polski obłęd i smoleńską zarazę zanieśliśmy nawet do Europy”.

Ciosek wypowiedział się w bardzo stosownej chwili. Jeszcze nie przebrzmiały słowa Jarosława Marka Rymkiewicza z wywiadu dla Joanny Lichockiej, w którym dał wykład o wewnętrznych Moskalach. „Nie możemy pozwolić wewnętrznym Moskalom, żeby zawładnęli naszymi umysłami. Nie możemy dać im żadnej szansy. Polska nie może być własnością tutejszych wewnętrznych Moskali, nie może paść ich łupem”. Gdyby ktoś pytał, kim są owi wewnętrzni Moskale, Ciosek właśnie dał mu odpowiedź.

Anita Gargas • Gazeta Polska Codziennie
niezalezna.p, fot. GP

Reklama

Możliwość komentowania Wewnętrzni Moskale została wyłączona

%d blogerów lubi to: