nowyekran.pl zniknął z sieci

Posted in ■ aktualności, ■ różne by Maciejewski Kazimierz on 30 stycznia 2013

Portal nowyekran.pl przestał działać. – Andrzej Grabowski, prezes Zarządu Nowy Ekran SA ukradł domenę – pisze Tomasz Parol bloger o pseudonimie Łażący Łazarz w jednym z ostatnich artykułów na stronie portalu. Jego zdaniem doszło do kradzieży domeny. 

– Informujemy, że nie miało miejsce żadne włamanie, ani problem z zabezpieczeniami paneli służących do zarządzania domenami oraz usługami przez naszych Klientów – pisze w oświadczeniu serwis nazwa.pl, który zarządza domeną „NE”.

– Ekonomia pracy operacyjnej polega na tym, że należy inwestować w przedsięwzięcia perspektywiczne.

Otóż okazało się, że orientacja neomoczarowska nie jest perspektywiczna i nie jest w stanie stworzyć jakieś siły z prawej strony –komentuje specjalnie dla portalu niezalezna.pl dr Jerzy Targalski.

– Perspektywy „Nowego Ekranu” były kiepskie i kiedy pojawiły się nowe w postaci „Uważam Rze”, to wszystkie środki zostały skierowane na „Uważam Rze” i „Rzeczpospolitą”, które mają być elementem budowy obozu prezydenckiego, czyli orientacji prorosyjskiej w polskich szatach narodowych – mówi Targalski.

– W tej sytuacji środki finansowe dla „NE”, który już był niepotrzebny, zostały odcięte. A jak środków zabrakło, to no to panowie się pokłócili. Jakieś próby, żeby żyć kosztem blogerów, się nie udały – kontynuuje.

– Najbardziej mnie śmieszy postawa pana Tomasza Parola, który jeszcze kilka miesięcy temu pisał pozwy i straszył mnie sądem za mój artykuł, a teraz powtarza nawet w ostrzejszej formie to, co ja czy Aleksander Ścios pisaliśmy wcześniej. Moim zdaniem jest to kompletne zakłamanie. Rozumiem, że Tomasz Parol przeskoczył do działalności operacyjnej w „Uważam Rze” Pińskiego, więc nie powinien tak strasznie tego Nowego Ekranu żałować – komentuje Targalski.

Marek Nowicki • niezalezna.pl
fot. printscreen nowyekran.pl

Reklama

Możliwość komentowania nowyekran.pl zniknął z sieci została wyłączona

%d blogerów lubi to: