PRZEGRUPOWANIE na Nowym Ekranie

Posted in ■ aktualności, ■ odkłamujemy HISTORIĘ, Maciejewski Kazimierz by Maciejewski Kazimierz on 30 stycznia 2013

Akcja służb „NowyEKRAN” spaliła na panewce. Rozpoczęło się „przegrupowanie”. Łażący Łazarz zapowiada stworzenie – na bazie blogerów NE – nowego „prawicowego” portalu.

opaera pocaluj nas w dupeod lewej: Łażący Łazarz, Carcinka, Pirx, Paweł Pietkun – fot. facebook.com/nowyekran

…”po czynach ich poznacie”

Tomasz Parol (Łażący Łazarz) świadomie i dobrowolnie zgodził się być „słupem” byłych środowisk WSI i podejmował wszelkie inicjatywy krytykujące Antoniego Macierewicza i dążące do osłabienia jedynej liczącej się w Polsce prawicowej opozycji, jaką jest partia Prawo i Sprawiedliwość.

Z wściekłością atakował wszystkich blogerów krytykujących postać Ryszarda Opary, oskarżając ich o agenturalność.

Od dnia powstania tej rozbijającej prawicowe media inicjatywy, przy wsparciu takich autorytetów jak Romuald Szeremietiew i inni, kreował powstanie tzw. „trzeciej siły”.

„Nowy Ekran” wystartował 31 stycznia 2011 r. wywiadem z komendantem stowarzyszenia Pro Milito gen. Tadeuszem Wileckim, absolwentem Akademii Sztabu Generalnego ZSRS (1980–1982) i byłym szefem Sztabu Generalnego WP (1992–1997). Obecnie gen. Wilecki jest komendantem głównym stowarzyszenia Pro Milito, które założył wspólnie z gen. Markiem Dukaczewskim – szefem byłych Wojskowych Służb Informacyjnych.

Dzisiaj Tomasz Parol próbuje przekonać niezorientowanych czytelników, że nie miał wiedzy o grze swojego pryncypała – Ryszarda Opary.

Nawet początkujący internauta potrafi, przy pomocy internetowej wyszukiwarki google, znaleźć informacje o tej postaci i wszystkich innych osobach związanych z tym środowiskiem.

Apeluję do wszystkich czytelników o krytyczne podejście do wszystkich inicjatyw ŁŁ.
Pozostałym – byłym blogerom Nowego Ekranu – przypominam, że po „doświadczeniach” z NE, ich tłumaczenia o niewiedzy „wdepnięcia na minę”, nie będą przyjmowane jako poważne.

Kazimierz Maciejewski

polecam: NOWY EKRAN – STARE METODY
przeczytaj również

Reklama

Możliwość komentowania PRZEGRUPOWANIE na Nowym Ekranie została wyłączona

%d blogerów lubi to: