Wrzask potomków KPP

Posted in ■ aktualności, ■ odkłamujemy HISTORIĘ by Maciejewski Kazimierz on 30 stycznia 2013

Dzieci i wnukowie funkcjonariuszy komunistycznej bezpieki nadają ton w mediach – wystarczy przyjrzeć się autorom „Gazety Wyborczej”, „Polityki”, komentatorom TVN-u.

Każdy, kto zna moje bliskie związki z Żydami, wie, jaką bzdurą jest posądzanie mnie o antysemityzm. Piszę o pokoleniu wyrosłym z Komunistycznej Partii Polski tylko dlatego, by pokazać, jak Stalin po swojemu, świadomie ukształtował „elity” PRL-u.

Teraz dzieci i wnukowie funkcjonariuszy komunistycznej bezpieki nadają ton w mediach – wystarczy przyjrzeć się autorom „Gazety Wyborczej”, „Polityki”, komentatorom TVN-u. Dziś zgodnym chórem krzyczą o „grzebaniu w życiorysach”, czego się zresztą spodziewałam i o czym napisałam w tekście pt. „Resortowe dzieci”.

Dla wrzeszczących spadkobierców KPP mam złą wiadomość: nadal będę pisała o pokoleniu komunistów, którzy mieli zająć miejsce elit zamordowanych w Katyniu, Powstaniu Warszawskim, w kazamatach więzień NKWD i MBP. Opiszę rozpacz Jodka Mordki, który nie mógł przywitać czerwonoarmistów, z czego sam zwierzał się w swoim życiorysie. Czytelnicy dowiedzą się o działalności Ozjasza Szechtera, Stefana Michnika, Daniela Passenta.

Lista jest bardzo długa i niezwykle ciekawa. I nie widzę powodu, by się nie zajmować środowiskami, z których wyrosły elity III RP.

Polecamy:
Resortowe dzieci

Dorota Kania • Gazeta Polska Codziennie
niezalezna.pl, fot. GP

Reklama

Możliwość komentowania Wrzask potomków KPP została wyłączona

%d blogerów lubi to: