Gra o Polskę ☚ ★ polecam !

Posted in ■ aktualności, ■ odkłamujemy HISTORIĘ by Maciejewski Kazimierz on 24 marca 2013

Położenie geograficzne naturalnie wskazuje nam państwa, które są naszym naturalnym wrogiem i będą podejmować wszystkie działania, by nas podbić.

Metody są nieistotne ważny jest efekt końcowy. Na przestrzeni dziejów metody ewoluowały z barbarzyńskich na cywilizowane co jednakże nie zmienia faktu że podbój był udany.

Od początku istnienia państwa polskiego wśród jej mieszkańców werbowano sprzymierzeńców wroga, agentów czy tez koterie partyjne.

Obecnie mamy sytuacje mało ciekawą. Z jednej strony niemiecki walec finansowo-propagandowy, z drugiej sowieckich szaleńców opętanych myślą mocarstwową.

Wewnątrz kraju mamy ich polskojęzycznych sprzymierzeńców.

Propaganda w 70 % należy do Niemców, a wiec kształtowanie tzw. „opinii publicznej” nie stanowi dla nich żadnego problemu. Wybierają tematy, popierają sprzyjającą im opcję polityczną, wpływają na decyzje i opanowują gospodarkę eliminując konkurencje dla swoich firm.

Sowieci mogą co najwyżej wytargować poprzez swoja agenturę wysoką cenę gazu i ropy i zestrzelić samolot Polski na swoim terytorium.

Należy zakładać że USA już oddały Europę Niemcom i Rosjanom, tak więc opcja ameryki jako gwaranta bezpieczeństwa jest nieaktualna.

Od 2005 roku demontaż struktur państwa i gospodarki przebiega w błyskawicznym tempie. I nie jest to przypadkowe czy też niezamierzone działanie platformy. W polityce nie ma przypadków tylko gra interesów narodowych.

Tak więc naziści już nie są Niemcami tylko bliżej nieokreślonymi złymi ludźmi, którzy wywołali II wojnę światową. Może i naziści byli źli, ale zobaczcie jacy z Polaków to antysemici. Nawiasem mówiąc taką strategię przyjęła PO obecnie, może i platforma nie jest dobra, ale ta cała polityka to jedno wielkie gówno i jakby przyszedł ktoś inny to i tak byłoby tak samo.

Niemcy inwestują środki UE w swoje dawne ziemie, a my mamy dwie Polski. Jedna wschodnia, druga zachodnia. RAŚ i mniejszość niemiecka to V kolumna RFN. To zalążek przyszłych żądań separatystycznych służących Niemcom do podjęcia akcji przy organizacji kolejnego plebiscytu.

Niemcy chcą dowodzić Europą, aby mieć kogo okradać i skąd czerpać tanią siłę roboczą zapewniając jednocześnie dostęp taniej żywności Polakom za pomocą swoich sieci handlowych.
To się dzieje naprawdę wystarczy tylko się rozejrzeć.

Niestety nie daliśmy rady po 89 roku ujawnić całą agenturę niemiecką i sowiecką a w związku z tym lobbing zdrajców na ich rzecz trwa. Sowieci nie dadzą rady by nas przejąć, ale jestem przekonany że kontynuują pakt z 1939 roku i urwali dla siebie torcik.

Jestem przekonany ze pakt Ribbentrop – Mołotow został zaktualizowany i przystosowany do Europy XXI wieku.

Sowieci są słabi i jedynie należałoby się obawiać że zablokują wydobycie gazu z łupków. Jedyną ich udaną akcją był Smoleńsk gdzie udało im się zatrzymać idee Jagiellońską zabijając jej przywódcę ś.p. Pana Prezydenta.

Jak to zwykle u nas bywa w wewnętrznych rozgrywkach Tusk sięgnął do pomocy Putina w walce z Prezydentem. Wiedziałem że Putin wykorzysta tą sytuację dlatego od lutego 2010 apelowałem by Prezydent leciał na obchody z premierem. Teraz zaś Putin gra Tuskiem i próbuje zdobyć przyczółek w Polsce przy pomocy nazwijmy to obozu Komorowskiego.

Tusk jako użyteczny polityk odchodzi w niebyt z hańbą człowiek grającego z wrogiem przeciwko Prezydentowi Kaczyńskiemu.

Moskwa jak diabel święconej wody boi się idei Jagiellońskiej, bo ona doprowadziłaby w krótkim czasie do Unii państw środkowej Europy i stworzyłaby nowego silnego gracza w centrum Europy.

Dlatego moi drodzy nie dziwmy się śledztwu smoleńskiemu bo Putin musi najpierw utopić Tuska no chyba że szybciej przejmiemy władzę w Polsce.

Pisałem już wcześniej co należałoby robić aby Odzyskać i Odbudować Polskę, ale najważniejszym elementem będzie ujawnienie i wyeliminowanie agentury w Polsce.

Bogu dzięki że przez te ostatnie lata ujawnili się z imienia i nazwiska a wiec ich dane są powszechnie dostępne. Wiemy kto sprzyja Niemcom a kto Rosjanom.

Bezwzględnie należy zabrać koncesje nadawcom niemieckojęzycznym i spacyfikować tzw. ruchy związane z niemieckimi organizacjami.

Wyautować ludzi V kolumny i niemieckiej i sowieckiej z możliwości wpływania na decyzje polityczne, administracyjne i gospodarcze w Polsce.

Należy też z uwagą obserwować działania nagle oburzonych i innych a szczególnie patrzeć na to gdzie szukają poparcia. Nagle Oburzeni szukają poparcia u Komorowskiego ciekawe kto będzie szukał poparcia tzw lewicy ?

Nie ukrywam – że jestem niezadowolony – że 100 organizacji wzięło udział w tym spotkaniu Oburzonych, bo to źle świadczy o przygotowaniu PIS, który winien był sam zorganizować ten kongres.

Pisałem wielokrotnie o tym że obowiązkiem PIS-u jest zagospodarowywanie wszystkich pokrzywdzonych przez III RP, bo Komorowski jest o krok już przed nami. Nie wiem jak się to zakończy ale zostaliśmy uprzedzeni.

Obóz patriotyczny winien być na czele zmian a nie oglądać się na przeciwnika.

Apeluję zatem do Pana Kaczyńskiego aby rozpoczął kampanię wyborczą już dzisiaj w każdym z województw i organizował SEJMIKI OBYWATELSKIE we wszystkich województwach.

PIS musi się otworzyć na inne ugrupowania, partie i stowarzyszenia, aby wygrać większość w sejmie.

Opracujmy dekalog zadań dla Obozu Patriotycznego, wyznaczmy ludzi na stanowiska, dopuśćmy do tego aby inne poglądy brały udział w Odzyskiwaniu Polski biorąc swoimi przedstawicielami ciężar odpowiedzialności za Polskę.

W tym całym zgiełku i zamieszaniu wybierajmy tych którzy służyć będą Polsce i Polakom, a nie Niemcom i Rosjanom.

Oczekuję podjęcia natychmiastowych działań, bo czas ucieka a wróg nie śpi i coraz bardziej demontuje Polskę.

kat • niepoprawni.pl
graf. rossija.wordpress.com

Reklama

Możliwość komentowania Gra o Polskę ☚ ★ polecam ! została wyłączona

%d blogerów lubi to: