Świat poznaje prawdę o Smoleńsku ✈

Posted in ■ aktualności, ■ odkłamujemy HISTORIĘ by Maciejewski Kazimierz on 27 marca 2013

Dyplomaci z Belgii, Holandii i wielu krajów całego świata, europosłowie, urzędnicy Europarlamentu i Komisji Europejskiej, szef Europejskich Konserwatystów i Reformatorów Martin Callanan. To m.in. oni pojawili się na specjalnym pokazie filmu Anity Gargas o katastrofie smoleńskiej „Anatomia upadku”. 

10 kwietnia mija trzecia rocznica katastrofy samolotu Tu-154M w Smoleńsku, w której zginęli wszyscy pasażerowie – 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński i jego małżonka. Zmierzali na uroczystości rocznicowe w lesie katyńskim. W Parlamencie Europejskim odbył się na tę okoliczność specjalny pokaz filmu „Anatomia upadku”. Jego autorka, red. Anita Gargas zapowiedziała nakręcenie kolejnych dokumentów o katastrofie smoleńskiej.

Zdaniem autorki „Anatomii upadku” film nie przesądza o tym, co się stało w Smoleńsku, ale zebrane przesłanki wskazują, że na pokładzie samolotu doszło do wybuchu. Podkreśliła, że film prezentuje wyniki prac naukowców, którzy prowadzą eksperymenty, badania związane z poszczególnymi wątkami śledztwa smoleńskiego na własną rękę, często wbrew temu, czego życzyłyby sobie władze w Polsce.

Gargas zapowiedziała nakręcenie kolejnego filmu o katastrofie smoleńskiej, opartego na zebranych nowych informacjach.

Kresy24.pl

Reklama

Możliwość komentowania Świat poznaje prawdę o Smoleńsku ✈ została wyłączona

%d blogerów lubi to: