✈ Co się stało 10.04.2010 roku? ☚

Posted in ■ aktualności, ■ historia, ■ odkłamujemy HISTORIĘ by Maciejewski Kazimierz on 9 kwietnia 2013

Co stało się w 2010 roku z Polakami i Rosjanami? Co spowodowało, że WSZYSTKIM ODEBRAŁO ROZUM, który nie wraca do dziś???

Przez ponad pół wieku Rosjanie starali się ukryć dokonaną przez siebie w 1940 roku zbrodnię smoleńską – zamordowanie polskich oficerów. Próbowali zrzucić odpowiedzialność na Niemców.

Prawdy nie dało się ukryć. Ale jej grozę dało się wyciszyć.

W sześćdziesiąt lat po zbrodni świat mało już nią interesuje się. Młode pokolenia, wnuki udziałowców i uczestników II wojny światowej żyją własnym życiem, współczesnymi problemami świata. Historia blaknie, zaciera się, gaśnie w umysłach potomnych.

Nagle Rosjanie wpadają na pomysł, motywowany usilną potrzebą:

Trzeba rozsławić zbrodnię, którą popełniliśmy w 1940 roku! Trzeba zwrócić uwagę całego świata na to, czego dopuściliśmy się równe 70 lat temu! Świat musi dowiedzieć się jakimi byliśmy niegodziwcami!

ZAMACH! Zrobimy zamach!

Zamach na polski samolot prezydencki z delegacją lecącą na obchody upamiętnienia zamordowanych oficerów, zamordowanie kolejnych 96 osób polskiej elity w okrągłą rocznicę, z porażającą siłą zwróci uwagę całego świata na to wydarzenie sprzed 70 lat. Niech stare i młode pokolenia całego świata zobaczą jakimi jesteśmy sku…ami!

10.04.2010 roku, tuż nad lotniskiem w Smoleńsku, samolot z polską delegacją na pokładzie rozpada się… W DROBNY MAK.

W drobny mak rozczłonkowują się ciała ofiar. Pierwsi świadkowie na miejscu zdarzenia nie mogą doszukać się ciał. Cała materia obróciła się w pierzynę…

Natychmiast po zdarzeniu polska i rosyjska strona czynią usilne i pospieszne starania, aby opinia publiczna całego świata nie poznała rzeczywistych przyczyn wypadku. Ukrywanie dowodów, odwracanie uwagi, kłamanie, manipulowanie, tuszowanie, by ponownie dochodzić prawdy, zaprzeczać jedno drugiemu w każdym kolejnym dniu. Mętlik, galimatias, brak jakiejkolwiek logiki w działaniach, czynnościach, wyjaśnieniach…

Co stało się w 2010 roku z Polakami i Rosjanami? Co spowodowało, że WSZYSTKIM ODEBRAŁO ROZUM, który nie wraca do dziś???

Po obejrzeniu przed chwilą w TVP1 dwóch filmów nt. katastrofy smoleńskiej – ‚Katastrofa w przestworzach’ i ‚Anatomia upadku’, które wywarły na mnie niesamowite wrażenie i doprowadziły do wyżej wymienionych wniosków, po trzech latach kompletnego nieinteresowania się przeze mnie tą sprawą – MAM JUŻ WŁASNĄ KONCEPCJĘ. Kosmiczną.

Przyczyny tego zdarzenia zostaną wyjaśnione.
Za setki lat.
Wtedy, gdy zostaną poznane dokładnie i wyjaśnione siły materii działające w obrębie Trójkąta Bermudzkiego. Wtedy przyczyna katastrofy będzie oczywista.

Halo • salon24.pl
fot. internet

Reklama

Możliwość komentowania ✈ Co się stało 10.04.2010 roku? ☚ została wyłączona

%d blogerów lubi to: