✈ Tu-154M eksplodował w powietrzu ☚

Posted in ■ aktualności, ■ historia, ■ odkłamujemy HISTORIĘ by Maciejewski Kazimierz on 11 kwietnia 2013

Do katastrofy smoleńskiej doszło w wyniku wybuchu samolotu w powietrzu – wynika z ustaleń zespołu badającego przyczyny tej tragedii. Poseł Antoni Macierewicz mówi, że informacje te potwierdza film nagrany przez „Ria Novosti” – największą rosyjską państwową agencję informacyjną. 

W tym półtora minutowym materiale zawarta jest symulacja pokazująca jak Tu-154M eksploduje w powietrzu. Film nie został zaprezentowany podczas wczorajszego posiedzenia Parlamentarnego Zespołu ds. Zbadania Przyczyn Katastrofy Smoleńskiej.

– Tu-154M eksploduje w powietrzu; rozpada się, wybucha. W tym filmie zeznają świadkowie, wśród nich prokurator generalny na obwód smoleński, członek Komitetu Śledczego Federacji Rosyjskiej; osoba nieprawdopodobnie wysoko postawiona w rosyjskiej hierarchii śledczej, która swoją obecnością autoryzuje taką koncepcje, takie domniemanie ze strony rosyjskiej, że była to eksplozja. To jest oczywiście symulacja, ale pokazująca sposób myślenia Rosjan w tamtym czasie. Co ciekawe pozostali świadkowie, którzy w tym filmie są przywołani mówią wprost, że nie było żadnych 4 zajść, 4 podejść. Było tylko jedno i co więcej – wcale nie było mgły 
– powiedział poseł Antoni Macierewicz.


Poseł akcentuje, że film pokazuje obraz zupełnie innej Rosji, czyli tej, która początkowo chciała powiedzieć prawdę. Jednak premier Polski Donald Tusk wybrał wersję, która informuje o zupełnie fikcyjnym przebiegu sytuacji – dodaje polityk.


Radio Maryja
fot. internet

Reklama

Możliwość komentowania ✈ Tu-154M eksplodował w powietrzu ☚ została wyłączona

%d blogerów lubi to: