Obecne władze nie chcą by Polska była Polską ☚

Posted in ■ aktualności, ■ odkłamujemy HISTORIĘ, ■ relacje by Maciejewski Kazimierz on 11 kwietnia 2013

Jan Pietrzak powiedział wczoraj to o czym wielu myślało! „Obecne władze nie chcą by Polska była Polską. I mówią nam to otwarcie!” 

Szczególnie serdecznie uczestnicy wczorajszych obchodów trzeciej rocznicy tragedii smoleńskiej przyjęli wystąpienie Jana Pietrzaka.

Artysta w poruszającym wystąpieniu oddał to o czym myśli wielu.

To co się teraz dzieje to nie jest Polska naszych marzeń!

– mówił. Zacytujmy kluczowe fragmenty tego przemówienia bo zostało ono przez wielkie media pominięte albo zmanipulowane. Pietrzak stwierdził:

Obecne władze rządzące nami, koalicja medialno-polityczna po prostu sobie nie życzy żeby Polska była Polską! Oni tego nie chcą, mówią to wprost. Oni Polski nienawidzą. Nienawidzą naszej historii, wyrzucają ją ze szkół. Polską historię z polskich szkół wyrzucają, jak okupanci niemieccy i rosyjscy, tak postępuje ten rząd. Hańba dla rządu!

Zebrani ludzie podchwycili: Hańba – krzyknęli.

Artysta kontynuował:

Skasowali Wojsko Polskie, całe wojsko teraz się mieści na jednym stadionie. Rozpędzili to wszystko proszę państwa. Służba zdrowia ani służba ani zdrowia, wszystko się rozwala. I tak z każdym resortem! A oni sobie nie życzą nie tylko naszej historii ale naszych bohaterów nie chcą czcić. Nie można w Warszawie postawić pomnika poległym Polakom, dlaczego? Gdzie my żyjemy!? Kto tu rządzi?

[Hańba! Hańba!]

Może stać pomnik wdzięczności dla armii czerwonej, może stać. A pomnika bohaterom poległym nie można w Warszawie postawić, nie można! Nie można postawić w Warszawie pomnika Bitwy Warszawskiej, bo Moskwa nie pozwala!

[Hańba! Hańba!]

Nie znoszą naszej historii, naszych pomników, literaturę ograniczyli, nie kochają naszego ducha, nie mają naszego poczucia humoru, śpiewają inne piosenki niż my. To są proszę państwa jacyś obcy ludzie. Z czyjego nadania oni tu rządzą?

Dlatego wróciłem do śpiewania piosenki „Żeby Polska była Polską” bo chodzi o to żeby Polska była Polską nie tylko w interesie Polaków ale w interesie całej Europy, ponieważ polskie wartości, umiłowanie wolności, godność ludzka, solidarność są niezbędne wszystkim narodom na kontynencie europejskim. I niech się cieszą, że mają taki naród, który im o tym przypomina!

[brawa]

Życie to nie tylko zakupy w supermarketach i zadłużanie się w bankach niemieckich. Życie polega na czym innym, Polacy o tym wiedzą. Dlatego Polska musi być Polską a my musimy się o to bardzo mocno starać. Nie ustępować, przed nami tylko zwycięstwo! Innej wersji nie wyobrażam sobie!

– zakończył artysta i zaśpiewał wraz z publicznością przepiękną balladę „Żeby Polska była Polską”.

Na końcu został pożegnany entuzjastycznym skandowaniem „dziękujemy!”.

Obejrzyj całość wystąpienia:


wpolityce.pl
fot. wPolityce.pl

Reklama

Możliwość komentowania Obecne władze nie chcą by Polska była Polską ☚ została wyłączona

%d blogerów lubi to: