✈ Polski Smoleńsk i antypolski rząd ☚ polecam !

Posted in ■ aktualności, ■ historia, ■ odkłamujemy HISTORIĘ by Maciejewski Kazimierz on 12 kwietnia 2013

Polską rządzi najbardziej zepsuta moralnie klasa polityczna, jaka pojawiła się po 1956 roku, dodać wypada najbardziej antypolska.

Trzecia rocznica Tragedii Smoleńskiej. Jak powinno być naprawdę? Jak bardzo absurdalna wręcz jest sytuacja ludzi domagających się prawdy? Czy zdajemy sobie w ogóle sprawę, że wszystko, dosłownie wszystko postawione jest tu na głowie, a działania organów państwa mają wręcz charakter antypaństwowy i antypolski?

Od pierwszego dnia, a właściwie od pierwszych godzin mamy do czynienia z niewyobrażalnym w cywilizowanym świecie działaniem na szkodę własnego kraju. Minister Spraw Zagranicznych zna przyczynę tragedii po kilku minutach.

Jeśli prawdą jest, że Platforma Obywatelska rozesłała sms z instrukcją, tak jak mówił o tym ś .p. Generał Petelicki, to partia ta z urzędu nadaje się do delegalizacji, a autor owej instrukcji powinien siedzieć przez kilkanaście lat w więzieniu za działanie przeciwko państwu polskiemu. Jak szpieg.

Ustne porozumienie pomiędzy Tuskiem a Putinem w sprawie przyjęcia takiej a nie innej formuły prawnej prowadzenia śledztwa, w sytuacji gdy rozbija się samolot z najwyższymi dostojnikami Rzeczpospolitej, i to na terenie przeciwnika, to jest Trybunał Stanu, i Tusk powinien przed nim już dawno stanąć. No i Prezydent Komorowski, przejmujący obowiązki głowy państwa tak, jakby wiedział wcześniej od rosyjskich lekarzy, że Prezydent Lech Kaczyński nie żyje.

W tej olbrzymiej tragedii nie chodzi o to, by latami opłakiwać tych, którzy zginęli 10 kwietnia 2010 roku, trwać w traumie i protestować na ulicach w imię prawdy. Tu chodzi przede wszystkim o to, że powinniśmy to już mieć za sobą, powinniśmy już znać prawdę, a winni powinni odpowiedzieć za swoje winy przed sądem.

Tymczasem, w sprawie Tragedii Smoleńskiej, ciągle domagamy się rzeczy elementarnych: uszanowania zmarłych i ich rodzin, zaprzestania kłamstw o winie pilotów, ciągłego powtarzania domysłów żałosnej „komisji” Millera, jako prawd objawionych.

Co więcej, domagając się rzeczy elementarnych, jesteśmy oskarżani o polityczne wykorzystywanie tragedii, a co bardziej znani z plucia i chamstwa politycy, tacy jak Palikot, mogą do woli kpić z narodowej tragedii i mówić, ze Lech Kaczyński ma krew na rękach, że zmusił pilotów do lądowania.

Jest to niewyobrażalne, jeśli dobrze się temu przyjrzeć, że we własnym państwie, działając w imię poznania prawdy o śmierci polskiej elity politycznej i wojskowej, stykamy się z zachowaniem, niczym z Generalnej Guberni. To nie przesada. Cała trzyletnia walka o prawdę, o uczciwość w śledztwie jest wykpiwana przez TVN i „Gazetę Wyborczą”. I oczywiście przez obóz władzy, by tylko wspomnieć tu Niesiołowskiego Stefana.

Gdyby nie upór tysięcy ludzi w całej Polsce, broniących prawdy, organizujących spotkania, gdyby nie część środowiska dziennikarskiego dokumentująca to wszystko, co stało się tuż przed i po Katastrofie, zamknięto by ten rozdział naszej historii z napisem na okładce „Wypadek”.

W sprawie Smoleńska nazywajmy wszystko i wszystkich po imieniu. Polski rząd działał od momentu katastrofy na szkodę państwa polskiego. W związku z tym ten rząd, a konkretnie najważniejsze w nim osobistości, powinny trafić na długie lata do więzienia, a nie na placówki dyplomatyczne, i to nawet w przypadku, gdyby okazało się, że tak po prostu, samolot spadł z wysokości kilkunastu metrów i rozleciał się na setki tysięcy odłamków.

Trzeba mówić wprost o zdradzie narodowej i zdradzie narodowych interesów.
Co Pani Ewa Kopacz powiedziała kilka miesięcy temu tłumacząc się ze swoich działań w Moskwie? Nic nie powiedziała. A kłamała w sprawie narodowej, państwowej.
Wyobraźcie sobie, że jakiś dygnitarz przed wojną wraca ze Związku Sowieckiego i mówi, że oni tam są uczciwi, że wszystko przekopali, na pewno nic nie ma.

Polską rządzi najbardziej zepsuta moralnie klasa polityczna, jaka pojawiła się po 1956 roku, dodać wypada najbardziej antypolska. Smoleńsk jest koronnym dowodem na to, że tak właśnie jest, że obecnym elitom III RP kompletnie nie zależy na wyjaśnieniu tej tragedii.

Spójrzmy racjonalnie na te trzy lata.
Domagamy się cały czas spraw elementarnych.

Czyj jest więc ten rząd?

grzechg • salon24.pl
fot. Radek Pietruszka / PAP

Reklama

Możliwość komentowania ✈ Polski Smoleńsk i antypolski rząd ☚ polecam ! została wyłączona

%d blogerów lubi to: