DEMONSTRACJA w obronie rodziny, małżeństwa i wartości katolickich ☚ weź udział !

Posted in ■ aktualności, ■ odkłamujemy HISTORIĘ by Maciejewski Kazimierz on 25 kwietnia 2013

W niedzielę 5 maja wyjdziemy na ulice Gdańska, aby zaprotestować przeciwko ekspansji homoseksualizmu, ośmieszaniu małżeństwa i rodziny oraz próbom wprowadzenia do programów szkolnych fałszywej wizji ludzkiej seksualności.

Nie możemy godzić się na podejmowane przez lobby homoseksualne działania zmierzające do zniszczenia filarów naszej cywilizacji, małżeństwa jako związku mężczyzny i kobiety, a także rodziny jako naturalnego środowiska wychowania dzieci . Nie możemy pozwolić na to, aby decyzje o wychowaniu naszych dzieci podejmowały osoby mające problemy z określeniem własnej tożsamości. Dzieci nie należą do państwa. Nie pozwólmy odebrać sobie naszych podstawowych praw.

Demonstrację poprzedzi Msza Św. w Bazylice Św. Brygidy w Gdańsku w intencji Ojczyzny, w której zawierzymy Panu Bogu polskie rodziny i małżeństwa. Msza rozpocznie się o godzinie 12.30, a po jej zakończeniu przejdziemy w marszu protestacyjnym ulicą Rajską, Podwalem Grodzkim i Wałami Jagiellońskimi pod pomnik Jana III Sobieskiego.

Anna Kołakowska
koordynator Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę

Andrzej Jaworski
Poseł na Sejm RP, przewodniczący Parlamentarnego Zespołowi ds. Przeciwdziałania Ateizacji

fot. pch24.ol

Reklama

Możliwość komentowania DEMONSTRACJA w obronie rodziny, małżeństwa i wartości katolickich ☚ weź udział ! została wyłączona

%d blogerów lubi to: