Recydywa IIIRP była i trwa nadal ☚

Posted in ■ aktualności, ■ odkłamujemy HISTORIĘ by Maciejewski Kazimierz on 25 kwietnia 2013

To nie IVRP i jej powrót są naszym problemem, nasz problem to IIIRP i z jej recydywą winniśmy walczyć…

W prorządowych mediach oraz z ust polityków opiewających IIIRP słyszymy ciągłą krytykę IVRP, ciągłe nawoływania do zablokowania powrotu IVRP. W działaniu tym nie przeszkadza fakt iż żadnych zbrodni IVRP nie znaleziono.

Tymczasem bez trudu znajdziemy przykłady łamania prawa, niszczenia karier, firm, wykorzystywania państwa do celów politycznych po stronie piewców IIIRP. Zbigniew Siemiątkowski czołowa postać SLD po naradzie z Millerem aresztuje prezesa PKN Orlen.

Zbigniew Siemiątkowski, były szef Urzędu Ochrony Państwa i były szef zarządu śledczego UOP płk Ryszard Bieszyński zostali prawomocnie skazani na kary w zawieszeniu i grzywny za nadużycie władzy skutkujące bezprawnym zatrzymaniem w 2002 r. prezesa PKN Orlen Andrzeja Modrzejewskiego.

Taki jest wczorajszy wyrok Sądu Apelacyjnego w Warszawie, który utrzymał zeszłoroczne orzeczenie o ich winie.

W całej sprawie odbyło się spotkanie w kancelarii premiera Leszka Millera, po którym szef UOP Siemiątkowski wydał polecenia związane z zatrzymaniem Modrzejewskiego. – Cel wyznaczony na porannym spotkaniu w kancelarii premiera został skrupulatnie zrealizowany – ocenił sąd podkreślając, że polecenie Siemiątkowskiego „gorliwie podchwycił” płk Bieszyński. dziennik polski

Siemiątkowski zostaje za to skazany PRAWOMOCNIE.

Ale i dziś mamy do czynienia z podobnymi praktykami, pokazuje to film „Układ Zamknięty”. Film opisujący historię biznesmenów których firma upada z powodu działań urzędników państwa. Aktualność filmowej historii potwierdza zachowanie osób które finansowały jego powstanie jak i reakcja świata biznesu…

„Film „Układ Zamknięty” w reżyserii Ryszarda Bugajskiego otrzymał prestiżową nagrodę świata biznesu – Wektora 2012 w kategorii „za odwagę w krzewieniu prawdy o polskim środowisku biznesowym.”

Scenarzysta filmu Mirosław Piepka (Wywiad dla „wNas.pl”) -Zdradzę Panu również pewną ciekawostkę. Otóż, pojawiło się kilku sponsorów, którzy wyłożyli pieniądze, lecz zaznaczyli w umowie, że chcą pozostać anonimowi.

Czegoś się obawiali?

Tak, przyznali to. Nie chcieli mieć problemów na linii fiskus-firma.

To nie IVRP i jej powrót są naszym problemem, nasz problem to IIIRP i z jej recydywą winniśmy walczyć…

zuberegg • niepoprawni.pl
rys. Andrzej Krauze

Reklama

Możliwość komentowania Recydywa IIIRP była i trwa nadal ☚ została wyłączona

%d blogerów lubi to: