Pójdźmy śladem Islandii ☚ polecam !

Posted in ■ aktualności, ■ odkłamujemy HISTORIĘ by Maciejewski Kazimierz on 26 kwietnia 2013

Na mapie kryzysu oprócz Polski „zieloną wyspą” były jeszcze dwa kraje: Grecja i Cypr. Jak to dobrze nam wróży, prawda? Zielona wyspa Polska.

zielone-wyspy-polska-grecja-tusk

Poniższy materiał skpiowałem z Wykopu. Kopiuję go, gdyż uważam, że Polskę czeka sytuacja, o której mowa w artykule i że im więcej Polaków wie co nas może czekać i jak należy się zachować, tym lepiej.

Ja nie mam wiele oszczędności, więc nie jest dla mnie problemem wyciąganie pieniędzy z konta. Ale nie mogę ścierpieć, że pasożyty i złodzieje, którzy zdominowali nasz kraj i nie tylko nasz, są tak bezkarni. Tak, manipulują dzięki przejętym mediom, dlatego nazywam je ścierwomediami, bo ścierwa jakimi są ci ludzie nadają ton przekazom medialnym. Nie tylko zresztą media traktują jako broń przeciwko nam – ludzkiemu bydłu. Ich chorobą jest dominacja, inwigilacja i przemoc.

Ale możemy im te ich „walory” popsuć – właśnie niezależnymi publikacjami. Bardzo dobrze, że strona o dużej popularności jaką jest Wykop wykopuje takie historie. To działa, także na tych, którzy nie trafili jeszcze na blog taki jak ten. Informacja nie działa od razu, nawet jeśli jest to mocna prawda. Ludzie mają tak w siebie wryte kłamstwo, którym są karmieni, że zmiana świadomości wymaga ciągłego bombardowania prawdą. Dlatego my też ich bombardujmy, przesyłając komu się da ten artykuł z linkami. Popsujmy plany bankierskiej sitwie, zachowajmy się tak jak Islandczycy w odpowiednim momencie.

Rewolucja w Islandii–całkowicie pominięta we wszelkich telewizjach

Ten „incydent” (w cudzysłowie, gdyż ciągnęło się to LATAMI, a my NIC o tym nie wiedzieliśmy) został całkowicie przemilczany (w prasie jedynie jakieś zdawkowe strzępy informacji się kiedyśtam pojawiły, choć głównie propaganda) – ja w każdym bądź razie dowiedziałem się o tym z netu. Nie będę się rozpisywał na ten temat, gdyż jest to dobrze opisane zarówno w zamieszczonym poniżej filmie, jak i w opisie tego filmu (wystarczy kliknąć i rozwinąć informacje o filmie). Powiem tylko w skrócie co się stało oraz dlaczego to zostało przemilczane.

Nieudolna (lub celowa) polityka oraz banki doprowadziły ten kraj do kryzysu, a rząd chciał nałożyć na wszystkich obywateli kraju przymusowy „kredyt”, który by mieli grzecznie wszyscy spłacać przez 15 lat, aby uratować upadające banki. Na Cyprze się nie patyczkowali – za**bali ludziom kasę z kont i po sprawie, tam chcieli rozłożyć to na raty.

Ludzie się zbuntowali, wyszli na ulice, obalili calutki swój rząd, powiedzieli że nie będą harować żeby ratować swoich katów – upadłe banki, zaczęli ścigać sądownie odpowiedzialnych za kryzys bankierów (którzy spierniczyli z kraju po nocy jak na złodziei przystało), a następnie wybrali 25 bezpartyjnych obywateli, którzy zebrali po 30 głosów poparcia od innych i rozpisali nową konstytucję. Przy okazji upadłości banku ludziom umorzyli kredyty hipoteczne.

A przemilczane to zostało dlatego, że jest to ewidentny przykład na to, że nie branie pożyczek, pozwolenie krajowi zbankrutować – czyli działanie odwrotne do tego co narzuca Unia Europejska – jest najlepszym możliwym wyjściem z kryzysu finansowego. Tak! UE chce, żeby ludzie pompowali kasę w kartele bankowe. Dlatego woli taki doprowadzony do kryzysu kraj pogrążyć jeszcze bardziej, wpędzając go w kolejne zadłużenia i okradając jego obywateli.

To się dzieje w Grecji, na Cyprze i pewnie przyjdzie i na Polskę kolej. Nie chcę krakać, ale w końcu na mapie kryzysu oprócz Polski „zieloną wyspą” były jeszcze dwa kraje: Grecja i Cypr. Jak to dobrze nam wróży, prawda? Zielona wyspa Polska. Także kiedy usłyszycie „kryzys”, „konieczne oszczędności”, a rząd wystawi łapsko po Waszą krwawicę, przypomnijcie sobie Islandię.

Możecie się ze mną nie zgodzić w tym miejscu (każdy ma prawo do własnego zdania), ale jak dla mnie wyjście z UE byłoby obecnie bardzo dobrym posunięciem dla Polski. Dali trochę kasy na parę pierdół? Fajnie. Ale lepiej spier****jmy póki nie zrobią nam powtórki z Grecji lub Cypru i nie zmuszą nas do zrobienia sobie dobrze ich „ratowaniem” nas przed bankructwem.

Oni mają w garści wszystkie telewizje. Zataili to, żeby jak już będą nas okradać, żebyście NIE WYSZLI na ulicę. Żebyście myśleli że tak trzeba. A Islandia pokazała, że jest to bardzo dalekie od prawdy. Pamiętajcie o tym.

A oto film: (przeczytajcie też Informacje o tym filmie)

download as a pdf file Download this page in PDF format

monitor-polski.pl
fot. internet

Reklama

Możliwość komentowania Pójdźmy śladem Islandii ☚ polecam ! została wyłączona

%d blogerów lubi to: