Czy Polaków stać na uczciwą Polskę? ☚

Posted in ■ aktualności, ■ odkłamujemy HISTORIĘ by Maciejewski Kazimierz on 27 kwietnia 2013

Czym kierowali się Polacy głosując na PO, SLD, RP czy PSL?

Dla mnie sprawa jest jasna, kierowali się komunistycznymi korzeniami i powiązaniami ludzi z tych partii ze służbami specjalnymi PRL oraz oligarchią. Ale przecież wiadomo było, że te partie nigdy nie będą reprezentować interesów zwykłego obywatela. Ludzie z tych partii reprezentują swoje interesy i interesy grupki ludzi , którzy mają i robią pieniądze. Dlatego mamy najdroższe stadiony na świecie, rozpadające się jeszcze przed oddaniem do użytku, najdroższe drogi na świecie, które wymagają remontu przed oddaniem do użytku, lotniska w ciągłym remoncie itd, itd….

Dlatego mamy grupkę obywateli żyjących jak szejkowie i społeczeństwo biedne jak mysz kościelna, bez przyszłości i bez możliwości awansu. Dlatego mamy wymiar sprawiedliwości, który jest na usługach rządzącej mafii. Dlatego mamy niesprawiedliwość, brak respektowania prawa i ogromne zadłużenie państwa, które będziemy spłacać my, zwykli obywatele, a nie bossowie rządzącej mafii i ich poplecznicy.

Czy jest na to rada? Oczywiście, że jest.

Trzeba głosować na PiS i popierać Jarosława Kaczyńskiego. Trzeba nam ludzi sprawiedliwych, patriotów i chrześcijan, którzy rządząc kierują się mądrością, miłością do Ojczyzny i zasadami moralnymi. Wierzę, że Polaków stać na uczciwa Polskę, na wyrównanie rachunku krzywd i ukaranie tych co doprowadzili Polskę po 2007 roku do upadku gospodarczego i finansowego. Tyle zła ile zrobił Tusk Polsce i Polakom przez 6 lat swoich rządów, nie zrobili komuniści przez cały okres PRL. Tylko chcę wierzyć, że tym razem nie będzie powtórki Jaruzelskiego, Kiszczaka Kociołka czy Sawickiej.

yupiter • niepoprawni.pl

Reklama

Możliwość komentowania Czy Polaków stać na uczciwą Polskę? ☚ została wyłączona

%d blogerów lubi to: