Junta Juje i JOW czyli Jak Oszukać Wyborców ☚ polecam !

Posted in ■ aktualności, ■ odkłamujemy HISTORIĘ by Maciejewski Kazimierz on 27 kwietnia 2013

Się Porobiło!! Upada tysiącletnia platforma, Donald Franciszek z generałami Przemysłu POgardy już siedzi w bunkrze nasłuchując czy już NADCHODZĄ i kiedy łyknąć ampułkę lub strzelić sobie w łeb. Na froncie zaś dzielnie jeszcze walczą


prawie magister gienierał lejtnant Kwaśniewski do spóły z Siwuchą  i Palikotuchą (wstrętne ciepłe wódki)

oraz czerwony  furerek milerek z jednej strony, a z drugiej strony z nowa twarzą lewicy

oraz przyjacielem penisem

Zmieleni z Solidarnością nawołują do JOW-ów. Komuchami się nie będę zajmował, bo ta banda oszalałego lewactwa, sodomitów i promocji penisów już tak się wygłupiła, że zostały im tylko happeningi. W stylu na przykład pijana trójka Europy + 40% na golasa, tańczy bunga-bunga w towarzystwie pedałów i lesb, a także pedofili i zoofili.

Na sam widok normalny człowiek musi się wyrzygać. Wnioskować można zatem że z tej strony nie grozi nam kontrolowana rewolucja. Chłopaki z miast i WSI mają niezły zgryz. Frekwencja będzie mała na wyborach, więc zdecydowanie w cuglach wygra PIS.

Cóż zatem chca zrobić chłopaki z WSI ?

Otóż rewolucja ma to do siebie że ludziska wychodzą na ulicę i żądają zmian !!!

No to chłopcy im tą zmianę zaoferują !

Nad buntem ulicznym będą  próbowali przejąć dowodzenie dwaj byli wyborcy platformy P. Kukiz i P. Duda. Zasada jest prosta jak budowa cepa. Jak już wqrwienie opadnie, a Donald Franciszek z bunkra zaordynuje wybory na zasadzie JOW ludziska pójdą do domu i wtedy pojawią się chłopaki od ruskich serwerów i kontrolerzy rewolucji.

Postaram się skrótowo opisać zasadę działania JOW w Polsce.

Miejsce akcji miasto 300 000 tysięczne. Partia rządząca to PO wespół PSL i SLD.

W szkołach lemingi Donalda agitujące na „wskazane” osoby. W mieście prokuratura, sądy, szkoły, administracja, notariaty, komornicy, dyrektorzy i kierownicy większych zakładów pracy, wojsko, milicja, Urzędy Skarbowe, ZUS, agencje rządowe, banki itd.  są w rękach dzieci i wnuków danych towarzyszy z PZPR, SB i WSI. Aktualnie popierają PO, PSL i SLD.

Zauważyć należy że te trzy grupy wpływów nie robią sobie „krzywdy”. Trwa jedynie wymiana na pełnionych funkcjach. Ten co był dyrektorem z SLD jest teraz wicedyrektorem, a na naczelnika awansował  ten z PO. I tak dokoła czerwonego Wojtka.

W tym mieście pojawia się kilku kandydatów, gdzie nominacje w wyniku targów w „układzie zamkniętym” wygrywa Pan Xsiński z którym jak to mówią konie można kraść i swojak.

Do rywalizacji z nim staje osoba prawa i z pomysłami wspierana przez „rewolucjonistów”. Problem tylko w tym że rewolucja jest bidna. Po wydrukowaniu 5000 ulotek i wykupieniu jednego bilbordu fundusze ulegają wyczerpaniu i kandydat musi uprawiać agitację na piechotę.

UKŁAD wydał dyspozycje i w miejscach pracy trwa zaawansowana agitacja pracowników ich rodzin itd. W miejscowej gazecie „zaprzyjaźnionej” z kandydatem JEDYNIE SŁUSZNEJ POSTAWY są regularne wywiady, a w lokalnym radiu i telewizji trwa forsowanie w/w. Zupełnie przypadkiem atakowany jest kandydat i niestety zostaje ZMIELONY przez układ jak listy obywatelskie z podpisami zebranymi pod JOW.

Naród niewyedukowany cieszy się z nadchodzących zmian i z możliwości wolnego wyboru wrzuca kartki do urny zajadając wyborczą kiełbasę wałbrzyską i popijając piwkiem kupionym za połowę dzięki sponsorowi JEDYNIE SŁUSZNEGO KANDYDATA.

Tak mniej więcej będzie wyglądała REWOLUCJA KONTROLOWANA  na co nie ma mojej zgody. Polskie społeczeństwo potrzebuje co najmniej wymiany pokoleniowej, by dorosnąć do demokracji w stylu jednomandatowych okręgów wyborczych. Tym bardziej dobitnie świadczą o tym wybory które dzięki głosom otumanionych zdobyła Platforma anty-obywatelska. Tak więc nie pozostaje nam nic innego tylko z krzykiem na ustach JUNTA JUJE zrównać III RP z ziemią i budować państwo od nowa czego państwu i sobie życzę.

kat • naszeblogi.pl

Możliwość komentowania Junta Juje i JOW czyli Jak Oszukać Wyborców ☚ polecam ! została wyłączona

%d blogerów lubi to: