POLSCE potrzebna jest zmiana pokoleń ☚ przeczytaj !

Posted in ■ aktualności, ■ odkłamujemy HISTORIĘ by Maciejewski Kazimierz on 8 Maj 2013

Polska nie jest wolna od obcych wpływów i nie jest też wolna od bardzo silnych wpływów różnych postkomunistycznych służb typu WSI.

Ma rację blogerka Ufka, kiedy pisze, że Tusk nic już nie musi, ale inni chcą, albo muszą i dlatego – co do Tuska zgadzam się w pełni – a co do reszty, chcę dodać jednak kilka zdań, nawet nie na zasadzie polemiki, choć ona jest nam potrzebna.

Donald Tusk, co najmniej od roku, nie jest już Tuskiem. Wygląda marnie, jest sfrustrowany, nie ma w nim żadnej świeżości, prezentuje się tak, jakby przesiadywał się po nocnych klubach z Nowakiem, albo składał nocami trzydrzwiowe szafy. Powie to każdy niezły psycholog i każdy lekarz. Bez badania pacjenta. Widzą to prawie wszyscy.

Z Platformy płynie krew, ma nawet nogę w gipsie i pierwsze objawy głuchoty, ale Platforma sama nie rządziła w Polsce i nie rządzi. Kiedy spłynie z niej już krew i będzie wyglądała jak Zombie, to być może do władzy wróci PiS, ale nie będzie miał wcale łatwego życia, chyba że się porozpycha po urzędach. No tak już jest w demokracji.

Polska nie jest wolna od obcych wpływów i nie jest też wolna od bardzo silnych wpływów różnych postkomunistycznych służb typu WSI. Pamiętajmy, jak powstawała PO. I tym obcym i tym naszym zależy bardzo na utrzymaniu tego układu, czyli upraszczając, III RP. Co więcej, te struktury niezwykle mocno wzmacnia i popiera tak zwany Salon, właśnie tacy ludzie jak Paradowska, Kuczyński, media.

I to się trzyma praktycznie od czasów PRL-u, tylko sekretarze się zmieniali. To się trzyma i to się trzymać, cholewka jasna, chce! Ale to się starzeje, jak my wszyscy. Może będzie jeszcze jedna mała burza, ale potem, kim będą trzymać ten układ w Polsce, babciami i dziadkami z WSI?

Nadchodzi zmiana pokoleń.

Jest ona pewną nadzieją dla Polski, ale trzeba tych młodych wesprzeć, trzeba ich wyrwać z chorej propagandy,że nasz kraj to jedynie biurowce w Warszawie i fajne sekretarki.
Czekam na jakiś mądry ruch PiS-u, bo go na razie nie widzę.

Kiedy to będzie? Za jakieś 5-7 lat. Trudno będzie wtedy utrzymać Polskę w Europie jako krainę taniej siły roboczej i posłuszeństwa wobec obcych.

Niech więc krwawią, ale cios śmiertelny tej postsowieckiej masie zadadzą dzisiejsi dwudziestopięciolatkowie.
Jarosław Kaczyński może ich do tego przygotować, a nawet poprowadzić,
choć to ma mniejsze znaczenie.

Równie dobrze może być to ktoś młody. Ale trzeba pracować z młodymi ludźmi,
rozmawiać na co dzień, bo jest z kim.

Potrzebujemy wielkiego przełomu, jeszcze większego niż Sierpień 80`,
ale już bez Bolków.
Inaczej będzie klęska na okrągłe sto lat.

grzechg • naszeblogi.pl
rys. Andrzej Krauze

Reklama

Możliwość komentowania POLSCE potrzebna jest zmiana pokoleń ☚ przeczytaj ! została wyłączona

%d blogerów lubi to: