A.Merkel umoczona w FDJ oraz Stasi? po pachy albo i wyżej! ☚

Posted in ■ aktualności, ■ odkłamujemy HISTORIĘ, ■ różne by Maciejewski Kazimierz on 14 Maj 2013

Auf wiedersehen Angela!?

Czy D.Tusk tak jak Giertych wystąpi aby zablokować do wtorku książkę o swej ciotce? matce? kanclerz Niemiec Angeli Merkel.

Jakże prawdziwa i prorocza była onegdaj ta fraza Jarosława Kaczyńskiego o przeszłości Merkel, za którą niemal chciano go zlinczować.

A teraz już tylko cytuję za wPolityce

Angela Merkel była bardziej zafascynowana systemem komunistycznym niż dotychczas sądzono. Jej opowieści o tym, że opowieści była w tamtym czasie apolitycznym naukowcem i opowiadała się za zjednoczeniem Niemiec, nie mają odzwierciedlenia w faktach. Nowe fakty z życia kanclerz Niemiec ujrzą światło dziennie w najbliższy wtorek, kiedy to do niemieckich księgarń trafi biografia „Pierwsze życie Angeli M.”

Ralf Georg Reuth i Guenther Lachmann jako pierwsi zaprezentują życie Angeli Merkel w Niemieckiej Republice Demokratycznej. Książkę przygotowywali przez wiele lat. Pracowali na aktach jawnych oraz dokumentach prywatnych. Dotarli też do świadków tamtych wydarzeń, którzy dopiero teraz zdecydowali się przerwać milczenie.

Z zebranego przez nas materiału wynika, że Merkel była bardziej zafascynowana enerdowskim systemem niż nam się do tej pory zdawało – mówi w wywiadzie dla dziennika „Bild Zeitung” współautor biografii Ralf Reuth i dodaje:

podczas jej pracy w enerdowskiej Akademii Nauk młoda pani fizyk, członkini naukowej elity NRD była w 1981 roku sekretarzem FDJ ds. agitacji i propagandy, ponadto zasiadała w zarządzie ówczesnych związków zawodowych.

No i co frajerzy! leszcze nie tylko odtuskowi!

Tanzen, tanzen! Zwei zasrancen!

Auf wiedersehen

antysalon • niepoprawni.pl
fot. ec.europa.eu, Credit © European Union, 2011 – Angela Merkel mit dem polnischen Premierminister Donald Tusk

Reklama

Możliwość komentowania A.Merkel umoczona w FDJ oraz Stasi? po pachy albo i wyżej! ☚ została wyłączona

%d blogerów lubi to: