‚Bohaterowie’ III RP ☚ polecam !

Posted in ■ aktualności by Maciejewski Kazimierz on 16 Maj 2013

Nie mogę przestać myśleć i czuć tego nawet fizycznie, że znajdujemy się wszyscy na skraju przełomu.

bolek-krzywonos

Powiem Wam ludzie, że nie można spać normalnie, ręce się pocą, a percepcja wznosi na wyższe poziomy – takie są te nasze sprawy polskie. Kto nie Polak, ten nie wie.

Niestety spodziewam się absolutnie wszystkiego w ciągu nadchodzących miesięcy. Wygląda na to, że jest szykowane kolejne rozdanie, próba narajenia Polakom następnej wersji Unii Demokratycznej Wolności Obywatelskiej – mniejsza jak to się będzie zwać.

Jest ‚niezłomny’ Gowin i cała plejada różnych komunistów, byłych esbeków, zboczeńców i zwyroli. Jest też np. Solidarna Polska – najbardziej ‚wiarygodna’ partyjka zdrajców, w którą mogą uwierzyć ci najmniej rozgarnięci spośród ludzi o poglądach prawicowych…choć nie sądzę by uwierzyli. W każdym razie, chcą nam znowu ‚ożenić’ przedłużenie III RP – bo dla nich nie ma innego wyjścia…a nawet gdyby było, nigdy do tego nie dopuszczą ( tak sądzą ) wrogowie Polski, czerpiący teraz kolosalne zyski z niszczenia naszej Ojczyzny i rabunkowej eksploatacji iście kolonialnej. Stąd mój niepokój, gdyż oni naprawdę zrobią wszystko, by utrzymać nadzór nad swoimi interesami…

Myślicie że w Polsce mafia została zlikwidowana…?
Nawet nie myślę że Wy myślicie, bo jesteście mądrzy i pojętni…

Kłamstwo od lat szyte grubymi nićmi, teraz jest szyte już chyba drutem kolczastym – że użyję porównania…

A za chwilę może być szyte seriami z automatu.
Oni nie oddadzą Prawdy w ręce Polaków, bo – choć ta Prawda oczyszcza, ich by zabiła!

Siłą! Zdecydowaniem i determinacją możemy przywrócić Polskę. Siła to świadomość, wola.

Dzieje się. Obserwujcie rzeczywistość.

Chciałbym przypomnieć Wam historię jednego z wielu kłamstw bezczelnych, jakimi próbują zapchać naszą świadomość i historyczną wiedzę, a co za tym idzie, wpłynąć na teraźniejszość i nasze decyzje, również wyborcze.

Fałszywi bohaterowie…

Niby widać od razu, kto jest człowiekiem niezłomnym i przyzwoitym, kto zaś arogancką świnią, niezgrabnie próbującą wcisnąć się w nieswoją skórę.

Ja to widzę, Ty to widzisz, Oni widzą…
Ale czy wszyscy i czy wystarczająco dużo…?

Z powodu takiego zakłamania wszystkich historii na każdy temat, opowiadanych każdemu człowiekowi w Polsce, 24 godziny na dobę, życie Polaków jest podłe i uniżone.

Zabrano nam Prawdę, a egzystencja ludzi oszukanych, tylko z bardzo daleka wygląda na byt przyzwoity.

Polska to nie Islandia, by nas pozostawiono własnym wyborom, bez konieczności walki o swoje. Niestety i na szczęście, nasz kraj leży w tyglu interesów, a z racji polskich cech charakteru – takich jak szczerość, przyzwoitość i umiłowanie Wolności, jest nam przypisana bardzo ważna rola.

Jesteśmy tym narodem, który wobec bezwolnego chóru sztucznie entuzjastycznych krzykaczy, mówi ‚nie!’.

Dlatego chcą koniecznie wyprodukować ‚nowego, postępowego Polaka’ – takiego bez Pamięci, bez świadomości, charakteru, uległego…Nie da się tego uczynić bez odebrania Historii i dziedzictwa przeszłości…Nawet tej niedawnej.

Właśnie tę niedawną przeszłość chcą teraz bardzo mocno, starają się, bezczelnie zakłamać.

Nie ma już wielkich zakładów pracy, w których Polacy mogli by poczuć Solidarność, wszystko zostało z premedytacją zniszczone, teraz służy dezintegracji i wyzyskowi. Nie dość tego – chcą nam też odebrać historyczną Prawdę o rzeczywistych Bohaterach tamtych czasów, w zamian podsuwając żałosne kukiełki, nie umiejące nawet charyzmatycznie grać swych ról.

Tak gra się ‚Solidarnością’ i tamtym pięknym zrywem. Podstawione osobniki, które w rzeczywistości nie odegrały roli żadnej, lub wręcz szkodziły Polsce i Wolności – nierzadko współpracując za pieniądze z esbecją, teraz są wystawiane w szkłach ekranów…Czy rzeczywiście można człowieka aż tak okłamać? Czy naprawdę możliwym jest utworzenie świadomości ludzkiej, ‚zbudowanej’ na nieprawdzie…? Logicznie wydaje się że tak! – bez problemu.

Na szczęście ja nie jestem więźniem racjonalizmu, wszak wierząc w niego i tylko w niego, nikt, niczego i nigdy nie zmieniłby. Nikt nigdy nic by nie wymyślił. Nikt nie wygrałby żadnej bitwy. Nikt nie stworzyłby nowych państw, nie odkrył nowych kontynentów.
Racjonalizm jest satynowym ( ‚Satin’ vel Satan – z książki Łysiaka! ) zniewoleniem człowieka. Nie wierz ‚amerykańskim naukowcom’ – to blaga.

Pompowane kukły mające zastąpić i zakrzyczeć prawdziwych – zamilczanych, lub wręcz zamordowanych – Bohaterów, są ‚wiarygodne’ już tylko dla indywiduów w typie Lisa, czy Olejnik ‚Stokrotki’.

Historia strajków na Wybrzeżu, palenia komitetów komunistycznej partii, tworzenia prawdziwej Solidarności – jako silnej organizacji Wolnych Polaków, i też duchowo – jako narzędzia do odbudowy narodu, jego godności; ta Historia ma być dziś, przez zaprzańców i nihilistów ‚rządzących’, obudowana murem z żelbetonowego…zapomnienia! Niczym grobowiec!

Tak – dokładnie tak, jak skandaliczny bunkier Europejskiego Centrum Solidarności ( które z ‚Solidarnością’ nic wspólnego nie ma! ), ma swym pustym, wielkim i zimnym cieniem, tak naprawdę ostatecznie tę Solidarność złożyć do grobu. Bo ich ‚solidarność’ ma być tym, czym według ‚Komorowskiego’ jest patriotyzm – fasadą, symbolem w klapie, przeszłością…

Muzeum…? To nie czas na muzealnictwo i ‚jowialne’ opowieści z czasów wymyślonego ‚bohaterstwa’. Tu i teraz, znowu, trzeba nam po raz kolejny podnieść Solidarność, prawdziwie Ją w sercach Polaków obudzić! Bo tylko tędy i tylko taka jest droga do Wolności, szacunku do samych siebie i jakiejkolwiek godnej przyszłości…

…Tymczasem ‚zamiast’ chcą nas oczadzić mniej niż miernymi duchowo i intelektualnie, plastikowymi ‚bohaterami’, którzy wcale nimi nie są…choć mają być – tylko po to, by nie powiedzieć jednego słowa Prawdy.

‚Tak wiele trzeba zmienić, żeby wszystko zostało po staremu’ – ktoś kiedyś powiedział. Teraz właśnie jesteśmy świadkami kolejnej ( chyba najpoważniejszej od 1989 roku ) próby takiego okłamania.

Nasze Stocznie dziś rdzewieją, niemieckie zaś kwitną…
Polacy są żebrakami, w dodatku pogardzanymi, opluwanymi – bez żadnych sprzeciwów ze strony ‚polskich’ ‚władz’!

Pamięć i Prawda mają mieć wartość tylko muzealną, zastygłą w formalinie – jak martwa żaba…’To było, kiedyś…Teraz już nieee’ – chcą nam podświadomie wbić w mózg!

Za bardzo to się im nie udaje, bo każde kłamstwo na dłuższą metę jest skazane. Najgorsze, najbardziej bolesne jest jednak to, że wciąż działają tuby kłamstwa i pogardy i nadal niektórzy wierzą im, lub ‚ja tam się panie polityką nie interesuję’…

Właśnie to drugie jest najgorsze…Bo ludzie ginęli za ten kraj, za Ojczyznę i to od tysiąca lat! Nie po to, by teraz bezrozumna twarz ‚Komorowskiego’ i jego wiecznie beztroski uśmiech ignoranta…!

Nie po to, by baba, aktywnie działająca przeciw polskiej niepodległości, za to z pięcioma podbródkami, grała bezczelnie rolę ‚bohaterki’…

Poczytajcie. Popatrzcie. Na filmach zwróćcie uwagę na mowę ciała, tę szamotaninę i brak powietrza…

Anna Walentynowicz całe swe życie i śmierć też, oddała Ojczyźnie…i sprawie biednych ludzi. Tej sponiewieranej przez komunę, szarej i umęczonej polskiej ulicy. Tej, która teraz przypomina sobie o prawdziwym dziedzictwie Wolności.
http://niezalezna.pl/41254-piotr-walentynowicz-prawda-jest-tylko-jedna

‚Wałęsa nie był ‚Bolkiem”, ‚nie brał pieniędzy za donoszenie’, a ‚donosicielstwo jest nieprawdą, gdyż potwierdzone jest przez ubeków’ –  mówi Henryka Krzywonos – Wiadomo z wielu źródeł, że ubecja nigdy nie produkowała fałszywek do swych archiwów!

‚Nikt nie jest w stanie zakwestionować drogi pani Henryki’ – fakt…!
‚Teraz ja napiszę ‚książkie’ i napiszę ‚prawdę’ – tacy ‚prawdomówni ‚pisarze’, ‚herosi’

‚Ja wtedy nie powstałam’;). ‚Ja order dostałam!’ ;)

Dobrze to i źle, tak wiedzieć. Ciężko się nad tym każdego dnia zastanawiać. Boli widok ludzi bez honoru, tak łatwo zaprzedanych kłamstwu…
Poeta widzi – Zabij go, narodzi się nowy!

‚Wywlekli pudła z blachy
Natkali kul do luf
I straszą sami w strachu
Strzelają do ciał i słów
Zabrońcie żyć wystrzałem
Niech zatryumfuje gwałt
Nad każdym wzejdzie ciałem
Pamięci żywej kształt’

Takie mamy czasy ludzie. Wiedzcie…
– Jak to, to się już robi?!
– No, jak Pan widzi – że przytoczę fragment rozmowy  zadziwionego Kunika z Dyzmą ;)…

Polska Historia właśnie znowu przyspiesza!

Goły • ostatnia-kohorta.fuckpc.com
fot. PAP

Reklama

Możliwość komentowania ‚Bohaterowie’ III RP ☚ polecam ! została wyłączona

%d blogerów lubi to: