O tem jak trzy agenty się POgryżli ☚

Posted in ■ aktualności, ■ różne, ■ satyra by Maciejewski Kazimierz on 21 Maj 2013

Kiedy Bolek skakał przez murek, a Borsuk był ciągany za sznurek, dzielna Henryka sama zatrzymała tramwaj.

Dawno, dawno temu, kiedy w modzie były szwedki, płaszcze z ortalionu i oranżada w proszku, narodziła się legenda Solidarnej z narodem bezpieki niejaka Henryka K…… nie mylić z panią lekkich obyczajów.

Otóż w owym czasie Pan Bolek wykonując swój szaleńczy skok na motorówce, przeskoczył mur stoczni na wysokości 2,5 m  wypijając przed tem cztery wina owocowe „kwiat jabłoni”.

Tak to właśnie zaczyna się historia bezpieką malowana.

Trzej bohaterowie Bolek, Borsuk i Henia po latach 30 awansowali na Super – rewolucjonistów. Polska po 30 latach dorobiła się James POndów nie mylić z tym prostakiem Bondem.

Ale my tu gadu gadu, a tu czas na prawdziwą historię sensacyjną o zabarwieniu erotycznym.

Kiedy Bolek skakał przez murek, a Borsuk był ciągany za sznurek, dzielna Henryka sama zatrzymała tramwaj.  Osóbka ta  lichej POstury (dokumentacja fotograficzna w załączeniu) sama  zatrzymała tramwaj i ogłosiła strajk okPOpocyjny.

Państwo pewnie zapytacie dlaczego to zrobiła? Odpowiedź jest prosta. W czasie owym wyłączono prąd w Gdańsku, cóż zatem mogła zrobić dzielna Henia tramwajara? Ano pchała ten tramwaj oburącz a potem glową żeby na czas zdążyć zgodnie z rozkładem jazdy. Kiedy i to nie pomagało wzięła i zastrajkowała przeciwko prądowi. Zważywszy na te traumatyczne  doznania nie dziwcie się ze od tej pory dźwiga w torebce zapasowy akumulator.

Nie będę tu opisywał wprost heroicznych dokonań tramwajarki należy jednak wspomnieć o tem że widząc co się na stoczni wyprawia wzięła dwa tramwaje pod pachy, uniósłszy je w górę, ciskała w zomowców. Tak narodziła się legenda.

Całe szczęście  że to wszystko wymknęło im się spod kontroli i mieliśmy 16 miesięcy karnawału wolności i nadzieje że dokończymy sierpień 80.

borsuk

historia borsuka…. będąc na czarnej liście skończył studia…. chyba tylko on

tacy sobie agenci

Bolki dwa

Henia , bronek oraz donek

kat • naszeblogi.pl

Możliwość komentowania O tem jak trzy agenty się POgryżli ☚ została wyłączona