Dziś nie ma prawicy poza PiSem ☚

Posted in ■ aktualności, ■ różne by Maciejewski Kazimierz on 4 czerwca 2013

… Każdy punkt procentowy, który Wipler, PJN czy Solidarna Polska zabiorą PiSowi, jest niczym innym jak zdradą Polski …

Pisałem zaledwie dwa tygodnie temu, że czas połowów się zaczął?
Pisałem. Pisałem, żeby bacznie obserwować kogo media będą wspierać i promować? A jakże.
Dzisiejszy dzień dostarczył nam kolejnego materiału do analiz i politycznych obserwacji.

Ja nie znam dokonań posła Wiplera. Nie wiem jakie motywacje przyświecały mu, kiedy podejmował decyzję o opuszczeniu klubu parlamentarnego PiS.

Więcej nawet. Ja nie bardzo mam ochotę wnikać w te motywacje. A niechęć ta spowodowana jest tym, że ponad 25 lat obserwuję co się w polityce dzieje i z tych analiz wynika mi jedno.

Nie ma w chwili obecnej innej alternatywy dla rządzącego polską układu pomagdalenkowego jak tylko PiS i to z J.Kaczyńskim na czele.

Każde zatem uderzenie czy osłabienie pozycji PiSu jest działaniem na szkodę Polski, a ku uciesze WSIowo – medialno – bezpieczniackiej gromadzie.

Każdy punkt procentowy, który Wipler, PJN czy Solidarna Polska zabiorą PiSowi, jest niczym innym jak zdradą Polski, bo oddala lub też zaprzepaszcza szansę wywrócenia fasadowej demokracji kolesi utworzonej po 89 roku.

Zatem poseł Wipler niespecjalnie mnie interesuje. Wystarczy mi wiedza, że kiedyś był zwolennikiem Korwina, którego uważam za agenta wpływu ogłupiającego młodzież od przeszło 20 lat. Jedyne co mnie w związku z ruchem posła Wiplera ciekawi, to czy złoży swój mandat poselski, tak jak to obiecał.

mesko • blogpress.pl
fot. Sławomir Kamiński / AG (Przemysław Wipler i Jarosław Kaczyński)

Możliwość komentowania Dziś nie ma prawicy poza PiSem ☚ została wyłączona

%d blogerów lubi to: